• چهارشنبه / ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۱:۴۳
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 1400011808377
  • منبع : فدراسیون کشتی

پایان رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان با معرفی نفرات برتر

پایان رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان با معرفی نفرات برتر

نفرات برتر رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان مشخص شدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون کشتی، رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان، گرامی‌داشت شهدای دانش‌آموز، جهت حضور در مسابقات آسیایی هند و رقابت‌های جهانی مجارستان روزهای ۱۶ و ۱۷ فروردین سال ۱۴۰۰ با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، در سالن آزادی شهر سنندج در استان کردستان برگزار شد.

اسامی نفرات برتر این رقابت‌ها به شرح زیر است: (بین نفرات سوم مشترک، مسابقه برگزار شد)

۴۵ کیلوگرم:

۱- علی احمدی‌وفا (خوزستان) ۲- محمدرضا غلامی (فارس) ۳- ابوالفضل جهانگیری (تهران) ۴- محمدجواد ابوطالبی نوید (قم) ۵- امیررضا حسینی‌نسب (لرستان) و رضا الله‌مرادی (کردستان) ۷- مبین آفرین (البرز) ۸- محمدماهان عرب (قزوین) ۹- محمدپویا اسدی (کرمان) ۱۰- علی جباری (مازندران)


۴۸ کیلوگرم:

۱- سامان ناصری‌پور (تهران) ۲- امیررضا برزنونی (خراسان رضوی) ۳- ابوالفضل صدیقی (خوزستان) ۴- سروش سلطانی (کردستان)  ۵- پرهام ولی‌پور (لرستان) و سیدمهدی مظفری (اصفهان) ۷- یاسین سروستانی (مازندران) ۸- محمد فتحی سرابی (لرستان) ۹- حسام موسوی (کهگیلویه و بویراحمد) ۱۰- امیراحسان شکری‌پور (قم)


۵۱ کیلوگرم:

۱- ابوالفضل شهرکی‌نیا (سیستان و بلوچستان) ۲- آرین کاظمی (لرستان) ۳- محمدمهدی غلام‌پور (فارس) ۴- مهدی پورصادق (مازندران) ۵- حسین بهرامی (اصفهان) و رامین احمدی (خوزستان) ۷- امیرحسین پروانه (خراسان رضوی) ۸- حسن آهنگر (قم) ۹- حسین تمدن‌زاده (تهران) ۱۰- علی طولانی (خراسان جنوبی)


۵۵ کیلوگرم:

۱- علی‌اصغر سام دلیری (مازندران) ۲- ابوالفضل آقایی (توابع تهران) ۳- محمدرضا توکلیان (فارس) ۴- ابوالفضل مهمدی (خوزستان) ۵- محمدحسن مظفری (بوشهر) و حسین اسفندیاری (فارس) ۷- ابوالفضل میرشکار (سیستان و بلوچستان) ۸- علی دزفولی‌نژاد (بوشهر) ۹- رامین بخشی (خوزستان) ۱۰- محمد کمالی (فارس)


۶۰ کیلوگرم:

۱- سیدمصطفی رضایی (مازندران) ۲- فرید رایگان (خوزستان) ۳- اهورا بویری (خوزستان) ۴- علی‌اصغر سروی (فارس) ۵- سروش خواجه‌امیری (اصفهان) و سعید صالحی ارکنه (تهران) ۷- مهدی رفیعی (تهران) ۸- مانی رفیعی (کردستان) ۹- ابوالفضل احمدی (خراسان رضوی) ۱۰- ابوالفضل علیزاده (گیلان)


۶۵ کیلوگرم:

۱- سیدمحمدمهدی میری (تهران) ۲- علی حسین‌آبادی (خراسان رضوی) ۳- علیرضا ابراهیمی (مازندران) ۴- احسان نعیمی (خوزستان) ۵- رضا بخشنده (چهارمحال و بختیاری) و علی شهیدیان (گیلان) ۷- محمدحسین کیهان‌فرد (فارس) ۸- کارو سرمستی (کردستان) ۹- علیرضا حسینوند شکری (خوزستان) ۱۰- آرش مرادی (کرمانشاه)


۷۱ کیلوگرم:

۱- علیرضا عبدولی (خوزستان) ۲- عرفان ولی‌پور (لرستان) ۳- رضا آذرشب (کهگیلویه و بویراحمد) ۴- سیدهادی حسینی هاشمی (تهران) ۵- آرمین قره‌صوفی (قم) و سید مرصاد میریحیی‌پور (گیلان) ۷- محمدرضا مومن (گلستان) ۸- حسن رضوانیان (کرمان) ۹- امیرمحمد مرادی (کرمانشاه) ۱۰- امیرحسین عبدالوند (همدان)


۸۰ کیلوگرم:

۱- امیررضا آریامقدم (خوزستان) ۲- محمدامین حسینی (خوزستان) ۳- ابوالفضل نوشاد (فارس) ۴- پویا گراوند (لرستان)  ۵- ئامانش مرادی (کردستان) و محمدحسین فلاح (مازندران) ۷- مرتضی رزاقی (زنجان) ۸- محمدرضا محرابی (چهارمحال و بختیاری) ۹- امیررضا ایوبی (تهران) ۱۰- محمدهادی صیدی (هرمزگان)


۹۲ کیلوگرم:

۱- علی جلالی عبدالوند (خوزستان) ۲- حسین باجوروند (خوزستان) ۳- ابوالفضل چوپانی (آذربایجان‌شرقی) ۴- عرفان حسین‌لو (قزوین) ۵- سامان خدری (بوشهر) و امیرعباس شرافتی (تهران) ۷- زانا رسولی‌آذر (کردستان) ۸- محمدمعین حیدرزاده (ایلام) ۹- علی سبزی (مرکزی) ۱۰- آرشام ملکی (مازندران)


۱۱۰ کیلوگرم:

۱- امید پایدار (خوزستان) ۲- علی والی (البرز) ۳- محمد عیدی‌زاده (خوزستان) ۴- آرین پارسایی (ایلام) ۵- امیرمحمد بالی لاشک (مازندران) و محمد ابراهیمی (خوزستان) ۷- فرزان شیرزاد (گیلان) ۸- سید ابوالفضل میرزاده (مازندران) ۹- ابوالفضل فتحی (فارس)  ۱۰- ابوالفضل چراغی (لرستان).

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.