• چهارشنبه / ۵ آبان ۱۴۰۰ / ۱۸:۲۰
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 1400080503893
  • خبرنگار : 71506

بازگشت علیرضا کریمی به میادین با ۲ برد قاطع در لیگ کشتی آزاد

بازگشت علیرضا کریمی به میادین با ۲ برد قاطع در لیگ کشتی آزاد

دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد در گروه الف در شهر مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در دور رفت گروه الف ۳ دیدار برگزار شد که امید لرستان با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد تیم آکادمی کشتی نادری خادم گذشت، تیم شرکت داروسازی سهند ارس با نتایج ۹ بر ۱ و ۱۰ بر صفر به ترتیب تیم های امید لرستان و آکادمی کشتی نادری خادم را مغلوب کرد و تیم برتر این گروه شد.

رده بندی تیمی در پایان دور رفت: ۱- شرکت داروسازی سهند ارس ۲- امید لرستان ۳- آکادمی کشتی نادری خادم

بعد از ظهر امروز یک دیدار بین تیم های شرکت داروسازی سهند ارس و آکادمی کشتی نادری خادم برگزار می شود.

علیرضا کریمی چهره شاخص کشتی ایران و دارنده مدال های نقره و برنز جهان نیز پس از مدت ها دوری از میادین موفق به کسب ۲ پیروزی قاطع در وزن ۹۲ کیلوگرم شد.


نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

امید لرستان ۱۰- آکادمی کشتی نادری خادم صفر (اسامی تیم لرستان در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: عبداله فولادوند، برنده ۸- میلاد نادری ۵
۶۱ کیلوگرم: امید سرلک، برنده ۸- احسان رنجبر ۱
۶۵ کیلوگرم: محمد میراحمدی، برنده ۱۱- اسماعیل ناظریان ۸
۷۰ کیلوگرم: اشکان کوشکی، برنده ۹- سبحان اسکندری صفر
۷۴ کیلوگرم: رضا رک رک، برنده ۴- حسن محمد محولاتی صفر
۷۹ کیلوگرم: مصطفی قیاسی چکا، برنده ۱۳- حسن برهان صفر
۸۶ کیلوگرم: فردین بهرام وند، برنده ۱۰- محمدامین اخلاقی صفر
۹۲ کیلوگرم: حسین واحدی، برنده ۱۰- دانیال خرمی صفر
۹۷ کیلوگرم: وحید یوسفوند، برنده ۴ (ضربه فنی) – علی سیفی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: آرمان کاظمی، برنده ۱۱ (ضربه فنی) – محمدرضا حسین پورشاهد صفر


شرکت داروسازی سهند ارس ۹- امید لرستان ۱ (اسامی تیم ارس در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک، برنده ۱۱- عبداله فولادوند ۱
۶۱ کیلوگرم: محمد رمضان پور، برنده ۵- محمدرضا نوری ۲
۶۵ کیلوگرم: ایمان صادقی، برنده ۲- محمد میراحمدی ۲
۷۰ کیلوگرم: امیرحسین مقصودی ۳- اشکان کوشکی، برنده ۸
۷۴ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده ۱۲- مسعود آسترکی ۱
۷۹ کیلوگرم: محمد نخودی، برنده ۱۰ – مصطفی قیاسی چکا صفر
۸۶ کیلوگرم: عزت الله اکبری، برنده ۱۰- فردین بهرام وند صفر
۹۲ کیلوگرم: علیرضا کریمی، برنده ۱۱- حسین واحدی صفر
۹۷ کیلوگرم: دانیال شریعتی نیا، برنده ۱۴- وحید یوسفوند ۷
۱۲۵ کیلوگرم: امین طاهری، برنده ۱۱- آرمان کاظمی صفر

آکادمی نادری خادم صفر- شرکت داروسازی سهند ۱۰ (اسامی تیم نادری در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: ابوالفضل کلانتریان صفر- علیرضا سرلک، برنده ۹
۶۱ کیلوگرم: سید علیرضا شهناز صفر- محمد نامجومطلق، برنده ۱۰
۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد مهرانگیز صفر- ایمان صادقی، برنده ۱۱
۷۰ کیلوگرم: عارف کمالی صفر – امیرحسین مقصودی، برنده ۱۰
۷۴ کیلوگرم: محمد محولاتی صفر- مصطفی حسین خانی، برنده ۱۰
۷۹ کیلوگرم: علیرضا شفیعی صفر- عبداله شیخ اعظمی، برنده ۱۲
۸۶ کیلوگرم: محمدمهدی امینی منش صفر- سیدرضا هاشمی، برنده ۸ (ضربه فنی)
۹۲ کیلوگرم: پویا نیکخو صفر- علیرضا کریمی، برنده ۱۰
۹۷ کیلوگرم: علی سیفی صفر- حسین شهبازی، برنده ۱۰
۱۲۵ کیلوگرم: محمدرضا حسین پور، صفر- امین طاهری، برنده 

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.