• جمعه / ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۶
  • دسته‌بندی: بوشهر
  • کد خبر: 99051712761
  • خبرنگار : 50324

اسامی برگزیدگان پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر اعلام شد

اسامی برگزیدگان پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر اعلام شد

ایسنا/بوشهر شب گذشته برنامه تلویزیونی «شونشینی» با موضوع گرامیداشت روز خبرنگار همراه با تجلیل از برگزیدگان پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر از سیمای مرکز بوشهر پخش شد.

در این برنامه برگزیدگان استانی پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش ایسنا، هیات داوران پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر با بررسی آثار رسیده به دبیرخانه، نظر خود را اینگونه اعلام نموده است:

در بخش رسانه های مکتوب

برگزیدگان بخش گزارش:

*مقام اول، "سید حسین موسوی"

برای نشر گزارش "باستی هیلز جنوب کشور در بوشهر"

*مقام دوم، "سعید رضایی"

برای نشر گزارش "از ظرفیت بی‌نظیر خلیج‌فارس غافل نشویم"

*مقام سوم، "مژده پاینده"

برای نشر گزارش "قایق های صیادی همچنان در ساحل خاک می خورند"

برگزیدگان بخش یادداشت:

*مقام اول: "حامد معتمدی"

برای نشر یادداشت "نماینده ایران در لاهه و نابغه نبردهای هوایی"

*مقام دوم: "حسن محدث زاده"

برای نشر یادداشت "تفحصی بر تفحص"

*مقام سوم: "حسن محدث زاده"

برای نشر یادداشت "سرداری که در ایستگاه سیاست توقف نکرد"

برگزیدگان بخش تیتر:

*مقام اول: "علی هوشمند"

برای درج تیتر "رفقای جان"

*مقام دوم: "راضیه حیاتی" 

برای درج تیتر "گلایل های زخمی"

*مقام سوم "علیرضا بحرانی اقبالی"

برای درج تیتر "آیا دود زباله به چشم سیراف خواهد رفت؟"

شایستگان تقدیر در بخش خبر:

*امین رجب زاده

برای نشر خبر "۵۹ هزار میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی استان بوشهر مصوب شد"

*زهره عرب

برای نشر خبر "آب استان بوشهر به پایداری مطلوب رسیده است"

*مونا عیدان

برای نشر خبر "تامین آب، اشتغال و مسکن اولویت قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه است"

در بخش رسانه های چندرسانه ای

برگزیدگان بخش عکس:

*مقام اول: "پریسا جفره ای"

برای مجموعه ی "محرم و عاشورای حسینی"

*مقام دوم: "سعید طاهری پور"

برای مجموعه ی "محرومیت زدایی و خدمات رسانی"

*مقام سوم "محمد پای بست"

برای مجموعه ی "کمک به سیل زدگان کرمانشاه"

برگزیدگان بخش موشن گرافی

*مقام دوم: "امیر رستافر"

برای تولید موشن گرافی آسیب های فضای مجازی برای کودکان

*مقام سوم: "خداکرم جمالی"

برای تولید موشن گرافی کاربرانه

شایستگان تقدیر بخش گزارش ویدئویی

*امیر برکت

برای تولید گزارش "سهمیه سوخت قایق های صیادی"

*خاطره خواجگانی

برای تولید گزارش "مقاومت و ایثار حافظان خلیج فارس"

*مهدی عالی پور

برای تولید گزارش "مصرف بهینه انرژی در فصل گرما"

انتهای پیام 

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.