• سه‌شنبه / ۳۰ دی ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۲
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 99103021887
  • خبرنگار : 71506

نتایج تورنمنت های کشتی فرنگی جایزه بزرگ پاریس و زاگرب/ صباح شریعتی دوم شد

نتایج تورنمنت های کشتی فرنگی جایزه بزرگ پاریس و زاگرب/ صباح شریعتی دوم شد

مسابقات جایزه بزرگ کشتی فرنگی در فرانسه و کرواسی برگزار شد.

به گزارش ایسنا، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام هنری دگلان فرانسه طی روزهای گذشته در شهر نیس برگزار شد که در کشتی فرنگی ترکیه صاحب ۶ مدال طلا شد. همچنین صباح شریعتی کشتی گیر کردستانی که برای جمهوری آذربایجان کشتی می‌گیرد، در رقابتهای فرانسه به مدال نقره رسید.

اسامی نفرات برتر مسابقات کشتی فرنگی هنری دگلان به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:
۵۵ کیلوگرم: ۱- شریف کیلیج (ترکیه) ۲- علی الجین (ترکیه) ۳- اکرم اوزترک (ترکیه)
۶۰ کیلوگرم: ۱- کرم کامل (ترکیه) ۲- موراد ممدوف (آذربایجان) و موراد بازاروف (آذربایجان)
۶۳ کیلوگرم: ۱- آتلان عبدالرحمن (ترکیه) ۲- عیسی جکر (ترکیه) ۳- فاتح اوجونجو (ترکیه)
۶۷ کیلوگرم: ماماداسا سیلا (فرانسه) ۲- گاجیک سنجویان (فرانسه) ۳- اسلام بک دادوف (آذربایجان) و استپان جلمنت (فرانسه)
۷۲ کیلوگرم: ۱- سلجوق جان (ترکیه) ۲- ابراهیم قانم (فرانسه) ۳- چنگیز ارسلان (ترکیه)
۷۷ کیلوگرم: ۱- فاتح چنگیز (ترکیه) ۲- یونس امره باشار (ترکیه) ۳- سانان سلیمان اف (آذربایجان) و اوریک نیکوگوسیان (فرانسه)
۸۲ کیلوگرم: ۱- امره کوش (ترکیه) ۲- رفیق حسین اف (آذربایجان) ۳- احمت آیدین (ترکیه)
۸۷ کیلوگرم: ۱- اسلام عباس اف (آذرباجیان) ۲- متهان باشار (ترکیه) ۳- تیرون استرکنبورگ (هلند) و گورامی ختسوریانی (گرجستان)
۹۷ کیلوگرم: ۱- گئورگی ملیا (گرجستان) ۲- مورات لوکایف (آذربایجان) ۳- دانیل گاستل (اتریش)
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- یاسمانی آکوستا فرناندز (شیلی) ۲- صباح شریعتی (آذربایجان) ۳- سولخان بویدزه (گرجستان)

همچنین نفرات برتر رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جایزه بزرگ زاگرب مشخص شدند که اسامی نفرات برتر آن به شرح زیر است:


۵۵ کیلوگرم: ۱- جاسوربک اورتیبکوف (ازبکستان) ۲- ایلهام بهرام اف (ازبکستان) ۳- فابین اشمیت (آلمان)
۶۰ کیلوگرم: ۱- اسلام جان بهرام اف (ازبکستان) ۲- احمت اویار (ترکیه) ۳- آردیت فازلیجا (سوئد) و فیروز توختایف (ازبکستان)
۶۳ کیلوگرم: ۱- ویکتور سیوبانو (مولداوی) ۲- نیکلاس اوهلن (سوئد) ۳- پرسیا دیمیتریجویج (کرواسی) و آندری گنیک (آلمان)
۶۷ کیلوگرم: ۱- گئورگ ساهیکیان (لهستان) ۲- مورتن تورسن (نروژ) ۳- حاجی مهمت کاراکوش (ترکیه) و دانیور اسلاموف (مولداوی)
۷۲ کیلوگرم: نصراله نصیب اف (اوکراین) ۲- عظمت ایلماز (ترکیه) ۳- میکو پلتوکانگاس (فنلاند) و ماتئوس برناتک (لهستان)
۷۷ کیلوگرم: فورکان بایراک (ترکیه) ۲- لوکاس آهلگرن (سوئد) ۳- میشل ویدمایر (آلمان) و ریچاردو آبرسیا (ایتالیا)
۸۲ کیلوگرم: ۱- الکساندروس کسیدیس (سوئد) ۲- هانس واگنر (آلمان) ۳- گابریل لوپاسکو (مولداوی) و یاروسلاو فیلچاکوف (اوکراین)
۸۷ کیلوگرم: ۱- جان بلینیوک (اوکراین) ۲- الکساندر استپانیتیک (سوئد) ۳- علی چنگیز (ترکیه) و دوقان گوکتاس (ترکیه)
۹۷ کیلوگرم: ۱- آروی ساوولاینن (فنلاند) ۲- ویلیوس لایوریناتیس (لیتوانی) ۳- ماتی کوسمانن (فنلاند) و تادیوس میچالیک (لهستان)
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- عثمان ایلدریم (ترکیه) ۲- نیکولای کوچمی (اوکراین) ۳- مانتاس کنیستاتاس (لیتوانی) و موحامت باکیر (ترکیه)

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.