• سه‌شنبه / ۳۰ دی ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۴
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99103022285
  • خبرنگار : 30054

دزدگیر پارادوکس را بیشتر بشناسید

 دزدگیر پارادوکس را بیشتر بشناسید

دزدگیر پارادوکس (Paradox) در سه دسته محصولات شامل: کنترل پنل های پارادوکس، انواع سنسورهای پارادوکس و متعلقات جانبی طراحی و عرضه می‌شوند.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام پنتا، شرکت  پارادوکس (Paradox) با هدف طراحی و تولید سیستم های حفاظتی (دزدگیر) در سال ۱۹۸۹ در کشور کانادا تأسیس گردید.

دزدگیر پارادکس 

دزدگیر پارادوکس در تنوع زیادی طراحی و تولید می گردد و به واسطه کیفیت فنی مطلوب این برند، محصولات آن به بیش از ۱۰۰ کشور جهان از جمله ایران صادر می شود.

تولیدات(Paradox) در سه دسته محصولات شامل: کنترل پنل ها، انواع سنسورها و متعلقات جانبی طراحی و عرضه می شوند. 

قیمت دزدگیر پارادوکس

 آغاز فعالیت این شرکت با خط تولید بسیار تاثیر گذار سنسور های حرکتی بوده است که همچنان حق انحصاری استفاده از آن برای ساخت دیگر انواع دزدگیر پارادوکس مورد بهره برداری قرار می گیرد. در سال ۱۹۹۶، دزدگیر اماکن پارادوکس سری دیجیپلکس Digiplex از سری محصولات امنیتی خود را معرفی نمود.

در سال ۲۰۰۱ شرکت پارادوکس گستره وسیعی از محصولات بی سیم خود را به بازار عرضه کرد که شامل کنسول all-in-one ماژلان Magellan (که برنده جایزه طراحی شده) نیز می شود.

در طول سال‌های گذشته به تدریج تمرکز این شرکت معطوف به تولید محصولات نرم افزاری شده است. این شرکت در سال ۲۰۰۷ شروع به بازطراحی و تغییر محصولات قبلی خود شامل سری MG, SP و EVO به پلتفرم جدید کرد.

همچنین این شرکت ماژول‌های حرفه‌ای ارتباطی خود را با استفاده از GMS, IP و سخت افزار هایی با قابلیت به روز رسانی معرفی کرده است. به این ترتیب قیمت دزدگیر پارادوکس با توجه به مشخصه های آن، معقول به نظر می رسد.

گارانتی دزدگیر پارادوکس

محصولات پارادوکس کانادا تنها در نمایندگی های معتبر در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا عرضه می‌شود و بیشتر این نمایندگی ها تنها محصولات پارادوکس را عرضه می کنند؛ این، موضوعی اطمینان بخش برای دریافت توجهات خاص پارادوکس در اقصی نقاط دنیاست.

حرکت رو به جلوی این شرکت تنها از طریق فروش دزدگیر اماکن انجام نمی گیرد، بلکه برقراری ارتباط و حمایت از توزیع کنندگان باعث این رخداد شده است.

بیش از ۹۰% توزیع کنندگانی که از دهه ۱۹۸۰ همکاری خود را با شرکت پارادوکس شروع کرده اند، همچنان وفادارانه به فعالیت خود ادامه می دهند. هرساله بخش عظیمی از سرمایه شرکت پارادوکس در بخش تحقیق و توسعه مورد استفاده قرار می گیرد.

تمرکز این شرکت بر «آینده» است و هدف آن بهبود محصولات گذشته و سازگاری با فن آوری های در حال تغییر و استاندارد های جدید زندگی مدرن می باشد. چالش اصلی تیم رو به گسترش R&D پارادوکس، تولید محصولاتی نوآورانه است که هر دو جنبه تکنولوژیِ به روز و البته زیبایی را در بر بگیرد.

مزایای دزدگیر اماکن پارادوکس

همانطور که می دانید برندهای مختلفی از دزدگیر اماکن می توان در بازار این محصولات مشاهده کرد. هر چند این دزدگیرها اکثراً کارایی مشابهی دارند و تقریباً می توان آنها را مانند هم دانست ولی دزدگیر اماکن پارادوکس یک سری مزایای خاص دارد که آن را منحصر به فرد کرده است.

دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox محصول کشور کانادا است و کیفیت بسیار بالایی دارد که کارایی آن را بیشتر کرده است.

دزدگیر اماکن پارادوکس دارای سیستم ماژولار است که برای پشتیبانی از هر تجهیزاتی که دارد، به صورت جدا قطعه ای طراحی کرده‌است به همین علت دقت و کارایی دستگاه رشد بهتری داشته و بدون هیچ خطایی می تواند عمل کند.

علاوه بر این دستگاه به دلیل ماژولار بودن می‌تواند از تجهیزات جانبی دیگری نیز استفاده کند و قابلیت پیشرفت بیشتری دارد؛ زیرا کاربر می‌تواند قابلیت های جدیدی به آن اضافه کند. بدین ترتیب هماهنگی و تجهیزاتی که در این سیستم اضافه می‌شوند بیشتر می شود و ارتباطات تجهیزات به صورت امن تری انجام می‌گیرد.

خرید دزدگیر پارادوکس از سایت پنتا

در وب سایت شرکت پنتا به آدرس https://Panta.ir می‌توانید دزدگیر پارادوکس مناسب خود را تهیه کنید. پنتا محصولات دزدگیر اماکن پارادوکس را با گارانتی، قیمت و زمان ارسال مناسب تقدیم شما می‌کند.‌

انتهای رپرتاژ آگهی