• سه‌شنبه / ۳۰ دی ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۰
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99103022296
  • خبرنگار : 30054

خرید ساز، لوازم جانبی و تعمیرات با دلشاد موزیک

خرید ساز، لوازم جانبی و تعمیرات با دلشاد موزیک

موزیک دلشاد به عنوان اولین فروشگاه لوازم موسیقی در ایران فعالیت خود را با هدف ارائه انواع ادوات موسیقی و لوازم جانبی از سال ۱۳۲۵ شروع کرده است.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام موزیک دلشاد، این مجموعه به عنوان اولین فروشگاه لوازم موسیقی در ایران فعالیت خود را با هدف ارائه انواع ادوات موسیقی و لوازم جانبی از سال ۱۳۲۵ شروع کرده است.

فروشگاه موزیک دلشاد

از اهداف فروشگاه ساز موزیک دلشاد تامین انواع سازهای ایرانی، خارجی و لوازم جانبی مربوط به سازها بوده که شامل جزئی‌ترین و کوچک‌ترین قطعات تا بزرگترین لوازم جانبی ساز است.

فروشگاه موزیک دلشاد همه روزه با ارسال لوازم و ادوات موسیقی از طریق باربری های مجاز و معتبر به همه نقاط ایران و حتی خارج از کشور آماده ارائه خدمات به اساتید، آموزشگاه های موسیقی شهرهای مختلف و فروشگاه های موسیقی می‌باشد.

در وب سایت دلشاد موزیک به آدرس DelshadMusic.com می‌توانید از سازندگان معتبر و با قیمتی مناسب‌تر از سایر فروشگاه‌ها هنگ درام مناسب خود را تهیه کنید و حضوری نیز می‌توانید به فروشگاه ما آمده و ساز خود را آزمایش کنید.

خرید اقساطی ساز و لوازم موسیقی

مجموعه موزیک دلشاد جهت تسهیل خرید ساز و لوازم و ادوات موسیقی برای تمامی علاقه مندان به هنر موسیقی و نوازندگی، امکان خرید به صورت اقساط برای تمامی محصولات را فراهم کرده است تا افرادی که قصد خرید دارند بتوانند با اطمینان خاطر، تصمیم گیری راحت‌تر و بهتری داشته باشند.

خرید اقساط لوازم و ادوات موسیقی توسط شرکت لندو (ایران رنتر) پشتیبانی می‌شود و به استان تهران، مازندران، البرز و شهرهای شیراز، اصفهان، اهواز، تبریز و مشهد خدمات ارائه می‌کند.

خرید آنلاین انواع ساز از وبسایت دلشاد موزیک 

کاربران سایت موزیک دلشاد می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود. (در صورت قطع کردن پیامک های تبلیغاتی خود، پیامک ثبت سفارش برای شما ارسال نخواهد شد)

هنگام ثبت سفارش خرید ساز می‌توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

راهنمای پرداخت اینترنتی:

. شماره کارت: (شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک)

. رمز دوم کارت: برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

. CVV2 : یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌های بانکی درج می‌شود و به‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌های اینترنتی کاربرد دارد

. تاریخ انقضاء : تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

شیوه پرداخت همکاران جهت خرید ساز

همکاران عزیز موزیک دلشاد برای اطلاع از قیمت های عمده فروش ساز و شیوه های پرداخت می‌توانند با شماره های ۳۳۹۱۲۲۵۱-۰۲۱ و ۳۳۹۷۴۶۹۴-۰۲۱ تماس بگیرند.

انتهای رپرتاژ آگهی