فیلم ورزشی

برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
 • ویدئو / گل‌های روز دوازدهم «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز دوازدهم «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز دوازدهم مرحله گروهی با برگزاری دو دیدار پیگیری شد. انگلیس با یک گل جمهوری چک را شکست داد و کرواسی با نتیجه سه بر یک اسکاتلند را از پیش رو برداشت. در این ویدئو گل‌های این دیدارها را خواهید دید.

 • ویدئو / گل‌های روز یازدهم «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز یازدهم «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز یازدهم مرحله گروهی با برگزاری دو دیدار پیگیری شد. در این دیدارها اتریش با یک گل اوکراین را شکست داد، هلند با سه گل مقدونیه را از پیش رو برداشت، بلژیک دو بر صفر بر فنلاند غلبه کرد و دانمارک با چهار گل روسیه را در هم کوبید. در این ویدئو گل‌های این دیدارها را خواهید دید.

 • ویدئو / گل‌های روز دهم «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز دهم «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز دهم مرحله گروهی با برگزاری دو دیدار پیگیری شد. در این دیدارها ایتالیا با یک گل از سد ولز گذشت و به عنوان صدرنشین صعود کرد و سوئیس هم سه بر یک ترکیه را در هم کوبید تا بدین ترتیب، تیم‌های ایتالیا و ولز به دور بعد صعود کنند و سوئیس نیز امیدوارانه منتظر نتایج تیم‌های سوم گروه‌های دیگر بماند. در این ویدئو گل‌های این دیدارها را خواهید دید.

 • ویدئو / گل‌های روز نهم «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز نهم «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز نهم مرحله گروهی با سه دیدار دیگر پیگیری شد. در این دیدارها فرانسه برابر مجارستان و اسپانیا برابر لهستان متوقف شدند و آلمان با نتیجه ۴ بر ۲ پرتغال را در هم کوبید. در این ویدئو گل‌های این دیدارها را خواهید دید.

 • ویدئو / گل‌های روز هشتم «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز هشتم «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز هشتم مرحله گروهی با سه دیدار دیگر پیگیری شد. در این دیدارها ابتدا سوئد و اسلواکی در برابر یکدیگر قرار گرفتند که سوئد با نتیجه یک بر صفر پیروز میدان شد و در دیدار دوم، چک و کرواسی با نتیجه یک بر یک به تساوی یکسان رسیدند و در آخرین دیدار انگلیس و اسکاتلند بدون نتیجه زمین بازی را ترک کردند. در این ویدئو گل‌های این دیدارها را خواهید دید.

 • ویدئو / گل‌های روز هفتم «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز هفتم «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز هفتم مرحله گروهی با سه دیدار دیگر پیگیری شد. در این دیدارها ابتدا اوکراین و مقدونیه در برابر یکدیگر قرار گرفتند که اکراین با نتیجه دو بر یک پیروز میدان شد و در دیدار دوم، دانمارک مغلوب بلژیک شد. در آخرین دیدار هلندبا دو گل رقیب خود اتریش را شکست داد. در این ویدئو گل‌های این دیدارها را خواهید دید.

 • ویدئو / گل‌های روز ششم «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز ششم «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز ششم مرحله گروهی با سه دیدار دیگر پیگیری شد. در این دیدارها ابتدا فنلاند و روسیه در برابر یکدیگر قرار گرفتند که روسیه با یک گل پیروز شد و در دیدار دوم، ولز با دو گل ترکیه را از پیش رو برداشت و در آخرین دیدار ایتالیا با سه گل رقیب خود سوئیس را شکست داد. در این ویدئو گل‌های این دیدارها را خواهید دید.

 • ویدئو / گل‌های روز پنجم «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز پنجم «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز پنجم مرحله گروهی با دو دیدار دیگر پیگیری شد. در این دیدارها ابتدا پرتغال و مجارستان در برابر یکدیگر قرار گرفتند که پرتغال با سه گل پیروز شد و در دیدار دوم، فرانسه با یک گل آلمان را از پیش رو برداشت. در این ویدئو گل‌های این دیدارها را خواهید دید.

 • ویدئو / گل‌های روز چهارم «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز چهارم «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز چهارم مرحله گروهی پیگیری شد. در این دیدارها جمهوری چک با دو گل از سد اسکاتلند گذشت، اسلواکی دو بر یک لهستان را شکست داد و اسپانیا با نتیجه بدون گل برابر سوئد متوقف شد. در این ویدئو گل‌های این دیدارها را خواهید دید.

 • ویدئو / گل‌های روز سوم فوتبال «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز سوم فوتبال «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز سوم مرحله گروهی پیگیری شد. در این دیدارها انگلیس یک بر صفر کرواسی را شکست داد، اتریش سه بر یک مقدونیه شمالی را از پیش رو برداشت و هلند نیز با نتیجه سه بر دو از سد اوکراین گذشت. در این ویدئو گل‌های این سه دیدار را خواهید دید.

 • ویدئو / گل‌های روز دوم فوتبال «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز دوم فوتبال «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز دوم مرحله گروهی پیگیری شد و تیم‌های فنلاند و بلژیک برابر حریفان خود یعنی دانمارک و روسیه به برتری رسیدند و دیدار دو تیم سوئیس و ولز نیز با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در این ویدئو گل‌های این سه دیدار را خواهید دید.

 • ویدئو / یورو ۲۰۲۰؛ هیجان فوتبالی پس از یک سال تاخیر

  ویدئو / یورو ۲۰۲۰؛ هیجان فوتبالی پس از یک سال تاخیر

  شانزدهمین دوره جام ملت‌های فوتبال اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» پس از یک سال تعویق به دلیل شیوع کرونا، از دیروز آغاز شد. در بازی افتتاحیه تیم‌های ملی فوتبال ایتالیا و ترکیه به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه سه بر صفر به سود ایتالیا به پایان رسید. این تورنمنت با حضور ۲۴ تیم در قالب شش گروه برگزار می‌شود و آخرین دیدارهای مرحله گروهی ۲ تیر به وقت ایران برگزار می‌شود.

 • ویدئو / اردوی تیم ملی فوتبال در جزیره کیش

  ویدئو / اردوی تیم ملی فوتبال در جزیره کیش

  چهارمین اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال با حضور ۲۵ بازیکن و اعضای کادر فنی در جزیره کیش در حال برگزاری است. قرار است تیم ملی فوتبال ایران در قالب چهارمین اردوی تدارکاتی خود از ۶ تا ۱۰ خرداد در این جزیره تمرینات خود را زیر نظر سرمربی خود «دراگان اسکوچیچ» پیگیری کند و پس از آن با یک پرواز چارتر به بحرین - محل برگزاری مسابقات گروه c آسیا - اعزام شود.

 • ویدئو / استعدادیابی دختران فوتبالیست ایرانی در اصفهان

  ویدئو / استعدادیابی دختران فوتبالیست ایرانی در اصفهان

  طرح استعدادیابی فوتبال نوجوانان دختر به میزبانی هیئت فوتبال استان اصفهان در حال برگزاری است. این طرح به منظور انتخاب نفرات برتر جهت دعوت به اردوی تیم ملی نوجوانان و سرمایه‌گذاری روی نفرات برتر از پنجم خرداد ماه آغاز شده است و تا ۱۰ خردادماه در باشگاه سپاهان اصفهان ادامه دارد.

 • ویدئو / تکلیف لیگ‌های معتبر فوتبال اروپا چه شد؟

  ویدئو / تکلیف لیگ‌های معتبر فوتبال اروپا چه شد؟

  با پایان یافتن فصل ۲۱-۲۰۲۰ پنج لیگ معتبر فوتبال اروپا، تیم‌های حاضر در فصل بعدی لیگ قهرمانان اروپا مشخص شدند. در اسپانیا، تیم‌های اتلتیکو مادرید، رئال مادرید، بارسلونا و سویا؛ در انگلیس، تیم‌های منچسترسیتی، منچستریونایتد، لیورپول و چلسی؛ در آلمان، تیم‌های بایرن مونیخ، لایپزیگ، دورتموند و وولفسبورگ؛ در ایتالیا، تیم‌های اینترمیلان، آ.ث.میلان، آتلانتا و یوونتوس و در فرانسه، تیم‌های لیل و پاری‌سن‌ژرمن موفق به حضور در فصل بعدی لیگ قهرمانان اروپا شدند.

 • ویدئو / استقبال فیفا از دوسالانه شدن جام‌جهانی

  ویدئو / استقبال فیفا از دوسالانه شدن جام‌جهانی

  اعضای کنگره فیفا با پیشنهاد برگزاری جام جهانی فوتبال به صورت دوسالانه، به جای چهار سال یک‌بار، موافقت کردند. جام جهانی فوتبال هر چهار سال یک‌بار برگزار می‌شود، اما فدراسیون فوتبال عربستان به فیفا پیشنهاد داد که این تورنمنت هر دو سال یک‌بار برگزار شود. میزان استقبال اعضای کنگره فیفا از این پیشنهاد به حدی بود که در نظرسنجی درباره آن، از بین ۱۸۸ عضو کنگره ۱۶۶ رأی مثبت کسب کرد. این رأی‌گیری، تصمیم نهایی نیست و قرار است فدراسیون بین‌المللی فوتبال، پیشنهاد عربستان را جدی‌تر بررسی کند و درباره آن تصمیم بگیرد.

 • ویدئو / گل‌های هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال ایران

  ویدئو / گل‌های هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال ایران

  هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری هشت دیدار طی روزهای ۲۴ و ۲۶ اردیبهشت به پایان رسید. در این ویدئو گل‌های بیست‌سومین هفته لیگ بیستم (جام خلیج فارس) را مشاهده می‌کنید.

 • ویدئو / خلاصه دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال

  ویدئو / خلاصه دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال

  دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران جمعه شب در ورزشگاه آزادی برگزار شد. این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر قرمزپوشان پایتخت به پایان رسید.

 • ویدئو / گل‌های هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال ایران

  لیگ بیستم؛

  ویدئو / گل‌های هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال ایران

  هفته بیستم و دوم از بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران طی روزهای ۱۸ و ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ با برگزاری شش دیدار پیگیری شد. همچنین، یک دیدار قرار است ۳۰ اردیبهشت برگزار شود و یک دیدار دیگر نیز به زمان نامعلومی موکول شده است. در این ویدئو گل‌های این شش بازی از هفته بیستم و دوم لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) را می‌بینید.

 • ویدئو / گل‌های هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال ایران

  لیگ بیستم؛

  ویدئو / گل‌های هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال ایران

  هفته بیستم و یکم از بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران طی روزهای ۲ تا ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ با برگزاری تنها چهار دیدار پیگیری شد و دیگر دیدارهای هفته به زمان نامعلومی موکول شده است. در این ویدئو گل‌های این چهار بازی از هفته بیستم و یکم لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) را می‌بینید.