• دوشنبه / ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۰:۵۴
  • دسته‌بندی: چهارمحال و بختیاری
  • کد خبر: 1400011606898
  • منبع : نمایندگی چهارمحال و بختیاری

احداث کمپ تیم‌های ملی فوتبال در چهارمحال و بختیاری

احداث کمپ تیم‌های ملی فوتبال در چهارمحال و بختیاری

ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری از احداث کمپ تیم‌های ملی فوتبال در استان با هدف توسعه ورزش فوتبال خبر داد و گفت: احداث این کمپ می‌تواند زمینه استعدادیابی و توسعه ورزش فوتبال در استان را به‌ همراه داشته باشد.

بر اساس گزارش روابط‌عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری اقبال عباسی با اشاره به مذاکره صورت گرفته با شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال کشور، اظهار کرد: ظرفیت‌های بسیاری برای توسعه ورزش فوتبال در چهارمحال و بختیاری به‌ علت شرایط خاص جغرافیایی و آب و هوایی وجود دارد.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: چهارمحال و بختیاری به‌ علت ارتفاع بالا از سطح دریا می‌تواند محل مناسبی برای انجام تمرینات ورزشی گوناگون به‌ویژه فوتبال باشد.

وی همچنین از احداث کمپ تیم‌های ملی فوتبال در چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: دستورات لازم به معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری، اداره‌ کل ورزش و جوانان، منابع‌طبیعی و آب منطقه‌ای برای امکان سنجی و شناسایی سه قطعه زمین مناسب برای احداث این کمپ در استان صادر شده است.

عباسی ادامه داد: با شناسایی مکان‌های مورد نظر و تایید کارشناسان فدراسیون فوتبال، اقدامات بعدی برای احداث این کمپ انجام می‌شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: احداث این کمپ می‌تواند زمینه استعدادیابی و توسعه ورزش فوتبال در استان را به‌همراه داشته باشد و تیم‌های ورزشی نیز برای انجام تمرینات خود می‌توانند از این ظرفیت بهره‌مند شوند.

انتهای پیام