• دوشنبه / ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۷:۳۳
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: 1400011607320
  • خبرنگار : 30114

سوت رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور در سنندج به صدا درآمد

سوت رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور در سنندج به صدا درآمد

ایسنا/کردستان رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور برای حضور در مسابقات آسیایی هند به میزبانی کردستان و در سالن آزادی سنندج آغاز شد.

این رقابت‌ها از امروز دوشنبه با حضور ۳۱۸ کُشتی‌گیر، در قالب ۳۲ تیم از ۳۰ استان کشور در سالن آزادی سنندج آغاز و تا روز سه‌شنبه و انتخاب نفرات برتر هر وزن برای حضور در اردوی تیم ملی ادامه دارد.

رئیس هیات کشتی استان کردستان در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: کُشتی‌گیرهای حاضر در این مسابقات، در اوزان ۴۵ کیلوگرم، ۴۸ کیلوگرم، ۵۱ کیلوگرم، ۵۵ کیلوگرم، ۶۰ کیلوگرم، ۶۵ کیلوگرم، ۷۱ کیلوگرم، ۸۰ کیلوگرم، ۹۲ کیلوگرم و ۱۱۰ کیلوگرم برای کسب سهمیه تیم ملی به روی تشک می‌روند.

وی با بیان اینکه رقابت‌ها در وزن ۶۵ کیلوگرم با ۴۸ شرکت کننده بیشتر است، افزود: در هر وزن ۲ نفر برای حضور در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی انتخاب می‌شود.

جمشید خیرآبادی با بیان اینکه این رقابت‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور تحت عنوان "یادواره شهدای دانش‌آموز استان کردستان" برگزار می‌شود.

وی در پایان  به حضور ۶۵ مربی و ۱۴ سرپرست از سراسر کشور در این رقابت‌ها اشاره کرد و یادآور شد: رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور نیز ۱۹ تا ۲۱ فروردین در سالن آزادی سنندج برگزار خواهد شد.

انتهای پیام