• شنبه / ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۰:۵۲
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: 1400012110548
  • خبرنگار : 50294

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج خبر داد:

افزایش ۴۰درصدی نرخ کرایه آژانس های تلفنی در سال جاری

افزایش ۴۰درصدی نرخ کرایه آژانس های تلفنی  در سال جاری

ایسنا/کردستان رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: نرخ کرایه آژانس های تلفنی در سال‌جاری نسبت به سال گذشته بطور میانگین 40 درصد افزایش داشته است.

امیر جمشید نژاد در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: حدود  95 آژانس تاکسی تلفنی، 30 آژانس وانت تلفنی و 20 آژانس پیک موتوری در سنندج در حال فعالیت هستند که این سازمان موظف به نظارت بر عملکرد آن‌ها است.

وی بیان کرد: در راستای تعیین نرخ کرایه این آژانس‌ها این سازمان با برگزاری جلسات مختلف با نمایندگان آژانس ها نسبت به تعیین نرخ های جدید جهت اعمال در سال‌جاری اقدام کرد.

وی گفت: نرخ های کرایه آژانس های تلفنی اعم از وانت، تاکسی و پیک موتوری پس از تعیین تقدیم شورای شهر شد و پس از بررسی مجدد در شورا  تصویب و جهت تصویب نهایی به فرمانداری ارسال شد.

جمشیدنژاد از تعیین نرخ کرایه وانت های تلفنی،تاکسی  تلفنی و پیک موتوری در سال‌جاری خبر داد و افزود:  تمامی آژانس های تلفنی موظف به رعایت نرخ های تعیین شده هستند.

وی خاطرنشان کرد: نرخ  کرایه آژانس های تلفنی در سال‌جاری نسبت به سال گذشته بطور میانگین 40 درصد افزایش داشته است .

جمشید نژاد در پایان یادآور شد:شهروندان  می توانند با گزارش تخلفات، انتقادات و پیشنهادات از طریق سامانه پیامکی 100002040  ما را در اجرای خدمات رسانی بهتر و رفع مشکلات یاری کنند.

انتهای پیام