• پنجشنبه / ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۴:۱۱
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 1400012614844
  • خبرنگار : 50300

معاون آموزشی دانشگاه چمران اهواز:

سعی می‌کنیم امتحانات را در موعد مقرر به پایان برسانیم

سعی می‌کنیم امتحانات را در موعد مقرر به پایان برسانیم

ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه آزمون‌های پایانی بر اساس زمان‌بندی مشخص شده از نیمه خردادماه آغاز می‌شوند و تا پایان خرداد ادامه دارند، گفت: سعی خواهیم کرد که امتحانات را در موعد مقرر به پایان برسانیم.

علیرضا جلیلی‌فر در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: آزمون‌های پایانی بر اساس زمان‌بندی مشخص شده از نیمه خردادماه آغاز می‌شوند و تا پایان خرداد ادامه دارند.

وی در خصوص تاخیر دو تا سه هفته‌ای در برگزاری آزمون‌های پایانی، گفت: در خصوص دانشجویان ورودی ۹۹ که نیمسال اول آن‌ها از آبان ماه شروع شد، نیمسال دوم نیز با تاخیر آغاز شد. البته سعی در جبران تاخیر داشتیم اما لاجرم امتحانات دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی ۹۹، دو تا سه هفته با تاخیر آغاز می‌شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز بیان کرد: البته این تاخیر برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری ورودی ۹۹ است. سعی خواهیم کرد که امتحانات را در موعد مقرر به پایان برسانیم.

به گزارش ایسنا، بر اساس تقویم آموزشی نیمسال دوم ۱۳۹۹-۱۴۰۰، امتحانات عملی از روز سه‌شنبه، ۴ خرداد ۱۴۰۰ آغاز می‌شود و تا روز سه‌شنبه، ۱۱ خرداد ادامه دارد. همچنین امتحانات پایانی از ۱۲ خردادماه ۱۴۰۰ آغاز و تا پایان خرداد ادامه دارد.

انتهای پیام