• پنجشنبه / ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۳:۴۴
  • دسته‌بندی: قم
  • کد خبر: 1400012615103
  • خبرنگار : 50411

قهرمان قمی پارالمپیک اعلام کرد

تزریق دوز دوم واکسن کرونا به پارالمپیکی ها در اردیبهشت ماه

تزریق دوز دوم واکسن کرونا به پارالمپیکی ها در اردیبهشت ماه

ایسنا/قم ملی‌پوش والیبال‌نشسته قمی از تزریق فاز دوم واکسیناسیون پارالمپیکی ها در اردیبهشت خبرداد.

حسین گلستانی، ملی‌پوش والیبال‌نشسته قمی، در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه حدودا از سن پنج سالگی به دلیل تصادف از ناحیه زانو پای چپ دچار معلولیت شدم، عنوان کرد: سال 85 در یک مرکز فیزیوتراپی از طریق آقای صوری، سرمربی والیبال نشسته استان قم، با ورزش والیبال نشسته آشنا و از همان سال وارد این رشته شدم.
وی با بیان اینکه قبل از ورود به این رشته هیچ گونه آشنایی با رشته والیبال و والیبال نشسته نداشتم، افزود: بعد از هفت ماه تمرین وارد تیم شدم و از سال 90 نیز به تیم ملی جوانان و بعد از آن به تیم ملی بزرگسالان دعوت شدم و توانستم همراه تیم به مسابقات جهانی و آسیایی بروم و در سال 2016 نیز توانستم به قهرمانی پارالمپیک دست یابم.
وی ادامه داد: به دلیل کرونا و تعویق مسابقات پارالمپیک حدود یک سال است که برای بازی های پارالمپیک در اردو به سر می بریم و اواخر مرداد به مسابقات اعزام می شویم.
وی با اشاره به واکسیناسیون تیم های پاراالمپیک، اظهارکرد: آخرین اردو 10 روز قبل ازعید تمام شد و به خاطر واکسن زمان بعدی اردو تغییر و اردو به 30 فروردین الی 12 اردیبهشت موکول شد تا بعد از اتمام اردو واکسن دوم را نیز بزنیم.
گلستانی خاطر نشان کرد: امیدوارم بتوانم برای ورزش استان قم افتخار دیگر کسب کنم تا جبرانی برای زحمات مدیر کل ورزش و جوانان استان و هیئت معلولین و جانبازان باشد.

انتهای پیام