• جمعه / ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۸:۴۵
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 1400012715610
  • خبرنگار : 71575

خطیبی: نقاط ضعف و قوت شارجه را شناسایی کردیم

خطیبی: نقاط ضعف و قوت شارجه را شناسایی کردیم

سرمربی تراکتور می‌گوید تیمش فردا بازی خوبی را برابر میزبان اماراتی انجام می‌دهد.

به گزارش ایسنا، رسول خطیبی سرمربی تراکتور در نشست خبری پیش از دیدار با شارجه امارات گفت: طبق برنامه‌ریزی که برای این مسابقات کردیم، بازی به بازی پیش می‌رویم. شارجه مربی خوبی دارد که تیم خوبی را جمع کرده است. با بچه‌های آنالیز، شناخت خوبی از آن‌ها به دست آورده‌ایم و نقاط قوت و ضعفشان را شناسایی کردیم. قطعا یک بازی زیبا از تراکتور برابر شارجه خواهید دید.
وی ادامه داد: مشخص شد که گروه ما، سخت‌ترین گروه مسابقات است و همه تیم‌ها شانس دارند و هر تیمی اشتباه کمتر کند، صعود خواهد کرد. زمانی که من در شارجه بازی می‌کردم، تیم خوبی داشتیم و کاپیتان ما هم عبدالعزیز بود. او از لحاظ فوتبالی و شخصیتی، از بهترین‌ها بود و تیم را خوب اداره می‌کرد. اکنون هم در قامت سرمربی تیم شارجه است. از زمانی که سرمربی شده، نتایج خوبی گرفته است و امیدوارم به غیر از بازی فردا، در همه بازی‌ها موفق باشد.

خطیبی در خصوص غیبت شجاعی در بازی قبل گفت: همه بازیکنان ما، بازیکنان بزرگی هستند و هر کدام شرایط خوبی در تمرینات دارند. نمی‌توانیم بازی کردن همه را تصمین کنیم. آرایش تیم ما با توجه به حریفمان مشخص می‌شود و فردا اعلام می‌کنیم چه بازیکنانی در ترکیب اصلی تیم خواهند بود. 
انتهای پیام