• شنبه / ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۷
  • دسته‌بندی: فرهنگ حماسه
  • کد خبر: 1400012816192
  • منبع : بنیاد شهید

برگزاری نمایشگاه مجازی «روایت نقش»

برگزاری نمایشگاه مجازی «روایت نقش»

مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری نمایشگاه مجازی «روایت نقش» با همکاری موزه مرکزی شهدا و موزه هنرهای معاصر فلسطین خبر داد.

به گزارش ایسنا، رحیم نریمانی محل برگزاری فیزیکی نمایشگاه را در فرهنگستان هنر اعلام کرد و افزود: این نمایشگاه تا دوم اردیبهشت ماه سال جاری بر روی پرتابل فرهنگستان هنر به آدرس اینترنتی http://honar.ac.ir قابل رویت است.
وی اظهار کرد: ۴۰ اثر برگزیده نقاشی در دو بخش پرتره شهدا و آزاد در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است که آثار مربوط به هنرمندانی همچون کیخسرو خروش، مصطفی گودرزی، حبیب‌الله صادقی، کاظم چلیپاف و عبدالحمید قدیریان است.
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران موزه‌گردی مجازی را از جمله برنامه‌های این اداره کل برشمرد و افزود: سال گذشته بیش از ۷۰ اثر کلیپ از آثار موزه‌های شهدا تهیه و در فضای مجازی منتشر شد و امسال تهیه و انتشار بیش از ۱۰۰ کلیپ برنامه‌ریزی شده است.
وی برگزاری نمایشگاه از آثار هنری شهدا را در سال گذشته از جمله فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران برشمرد و افزود: سال گذشته نمایشگاهی تحت عنوان «هنر مردان خدا» از آثار خوشنویسی، نقاشی و کاریکاتور شهدای گرانقدر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد که مورد استقبال قرار گرفت.
انتهای پیام