• یکشنبه / ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۶:۱۲
  • دسته‌بندی: حقوقی و قضایی
  • کد خبر: 1400012917263
  • خبرنگار : 71429

جلسه آموزشی ویژه کارکنان جدید یگان حفاظت زندان‌های تهران برگزار شد

جلسه آموزشی ویژه کارکنان جدید یگان حفاظت زندان‌های تهران برگزار شد

اداره کل زندان‌های استان تهران اعلام کرد: به منظور آشنایی کارکنان جدیدالاستخدام یگان حفاظت زندان‌های استان تهران با برنامه‌های این مرکز، جلسه آموزشی در بازداشتگاه اوین برگزار شد.

به گزارش ایسنا، رضا فرحناکی در جلسه آموزشی ویژه کارکنان جدیدالاستخدام یگان حفاظت اظهار داشت: نیروهای انتظامی در امر برقراری امنیت و سلامت زندان‌ها نقش مهمی بر عهده دارند و لازم است در کنار رعایت سلسله مراتب نظامی و نیز احترام به حقوق شهروندی، حافظ این امنیت باشند. 

فرمانده یگان حفاظت زندان‌های استان تهران ادامه داد: حفظ امنیت در زندان‌ها رکن اصلی برنامه‌های اصلاحی و تربیتی تمام بخش‌ها است که  با تلاش نیروهای یگان در کنار دیگر کارکنان فراهم می شود.  

وی تأکید کرد: احترام به قوانین و مقررات اعلامی در آیین نامه‌ها و بخشنامه‌ها و اجرای دقیق دستورات اولین اصل خدمت است و بایستی با اقتدار و افتخار در این لباس مقدس خدمت نماییم. 

بر اساس این گزارش، طی جلسه آموزشی فوق که به منظور بازآموزی و صیانت و پیشگیری از وقوع برخی خطاهای احتمالی تشکیل شده بود، در سالن کنفرانس بازداشتگاه اوین برگزار شد، شرکت کنندگان با برنامه‌های این یگان در سال جدید آشنا شدند. 

انتهای پیام