• سه‌شنبه / ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۰:۴۰
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 1400013118335
  • خبرنگار : 50228

سرمربی استقلال خوزستان:

۱۳ فینال داریم اما صعود غیرممکن نیست

۱۳ فینال داریم اما صعود غیرممکن نیست

ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره صعود این تیم به لیگ برتر، گفت: ۱۳ فینال داریم و کار ما سخت است اما غیرممکن نیست.

امیر خلیفه‌اصل پس از برد پرگل تیمش در دربی فوتبال خوزستان مقابل استقلال ملاثانی در جمع خبرنگاران، با تسلیت به مناسب درگذشت نادر دست نشان، اظهارکرد: بازی بسیار سنگینی داشتیم. ملاثانی تیم بسیار خوب و فیزیکی بود که خوشبختانه با آنالیز خوبی که از حریف داشتیم، توانسیتم از فرصت ها به خوبی استفاده کنیم. البته این باخت از ارزش های تیم خوب ملاثانی کم نمی کند.

وی با قدردانی از عوامل هیات فوتبال خوزستان برای رفع مشکل نور ورزشگاه تختی و همچنین رسیدگی به زمین چمن، گفت: ورزشگاه پیر تختی نماد خوزستان است و خواهش می کنم مسئولان از تیم های استقلال خوزستان و ملاثانی حمایت کنند زیرا این تیم ها به یک ورزشگاه خوب نیاز دارند تا بتوانند خاطرات خوبی را برای مردم رقم بزنند. از استاندار و مدیرکل ورزش خوزستان درخواست دارم، کمک کنند تا استقلال خوزستان به لیگ برتر صعود کند و استقلال ملاثانی هم بتواند در لیگ بماند. زیرا هر چه تعداد تیم های مان بیشتر باشد، فوتبالیست های بیشتری را معرفی می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره صعود به لیگ برتر نیز عنوان کرد: ۱۳ فینال داریم و کار ما سخت است اما غیرممکن نیست. با همتی که بازیکنانم و هواداران دارند، فکر می کنم بتوانیم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم. همچنین جا دارد از مدیرت باشگاه و کارخانه بابت همکاری و حمایت شان قدردانی کنم.

انتهای پیام