• چهارشنبه / ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۱
  • دسته‌بندی: سمنان
  • کد خبر: 99051511427
  • منبع : نمایندگی سمنان

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان:

بخشداری‌ها در خط مقدم خدمت‌رسانی به مردم‌اند

بخشداری‌ها در خط مقدم خدمت‌رسانی به مردم‌اند

ایسنا/سمنان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: بخشداری‌ها به دلیل انجام اقدام‌های زیرساختی متنوع و ارتباط با بطن جامعه، در خدمت مقدم وزارت کشور برای خدمت‌رسانی به مردم قرار دارند.

فاطمه منصوری در بازدید از بخشداری مرکزی آرادان اظهار کرد: اهمیت کار و تلاش مستمر کارکنان بخشداری ها قابل ستایش است و به سهم‌ خود از تلاش های این عزیزان قدردانی می نمایم.

وی خاطر نشان کرد: اجرای طرح های خلاقانه و نوآوری در انجام‌ امور در اولویت کاری کارکنان بخشداری ها بوده و این عزیزان تا می توانند به دنبال یادگیری و افزایش مهارت در پیشبرد مسئولیت‌ها باشند.

منصوری تصریح کرد: سیاست دولت ارایه باکیفیت خدمات در کنار چابک‌سازی اداره های دولتی است و باید کارکنان بخشداری ها باانگیزه مضاعف در خدمات رسانی به اقشار مردم‌ بکوشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان تصریح کرد: رسیدگی به مشکلات کارکنان بخشداری مرکزی آرادان با برنامه ریزی اصولی در دستور کار است و با همکاری فرماندار محترم امیدواریم برای برچیده شدن دغدغه های مطرح شده اقدام های لازم انجام شود.

رفع مشکلات بخشداری کهن آباد به صورت موردی پیگیری می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان همچنین  در بازدید از بخشداری کهن آباد گفت: رفع مشکلات زیرساختی و نیروی انسانی بخشداری کهن آباد به صورت موردی در چارچوب قانون و اختیار بررسی و پیگیری می‌شود.

منصوری افزود: باتمام سختی هایی که در انجام امور در بخشداری کهن آباد وجود دارد اما این کمبودها را می توان به فرصت تبدیل کرد.

وی خاطر نشان کرد: معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان با تمام توان برای گره گشایی از مشکلات کارکنان بخشداری کهن آباد در خدمت است و با تلاش مضاعف برای رفع دغدغه های مطرح شده اقدام‌ خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان تصریح کرد: برای تامین نیروی انسانی و اعتبارات بخشداری کهن آباد ، اقدام‌هایی از سوی استانداری در حال انجام‌ است که در زمان مناسب گزارش این برنامه های اجرایی ارائه می شود.

لزوم اجرای طرح‌های آموزشی در فرمانداری‌های استان

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان در حاشیه بازدید از فرمانداری آرادان گفت: طرح‌های آموزشی برای ارائه خدمات مطلوب و نوآوری در انجام امور به صورت ویژه در فرمانداری‌های استان سمنان پیگیری شود.

منصوری اظهار کرد: کارشناسان فرمانداری ها با ارایه ایده‌های ناب در تصمیم گیری ها برای ارائه خدمات مطلوب تر به مردم منطقه مشارکت داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: ارائه ایده های نو و نوآوری در انجام امور می تواند در افزایش انگیزه کارکنان فرمانداری ها بسیار تاثیر گذار باشد و فرمانداران محترم از دیدگاه های کارشناسان در رشد و بالندگی روزافزون استان نهایت بهره را ببرند.

منصوری تصریح کرد: کارکنان مجموعه‌های دولتی به طور ویژه در طرح های آموزشی شرکت کنند و تا پایان دوره خدمت هم باید به دنبال کسب تجربیات و مهارت برای پیشبرد امور باشیم.

وی اضافه کرد: روابط کاری کارکنان فرمانداری آرادان بسیار دوستانه بوده و تشویق ها و حمایت از کارمندان براساس عملکرد است.

منصوری گفت: باید تلاش کنیم‌ تا به بهترین شکل ممکن اهداف سازمانی را انجام‌ دهیم و موضوعات مطرح شده در ارتباط با کمبودها، به طور ویژه از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان پیگیری می شود.

انتهای پیام