• سه‌شنبه / ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ / ۰۱:۳۷
  • دسته‌بندی: سمنان
  • کد خبر: 99052115083
  • منبع : نمایندگی سمنان

معاون استاندار سمنان عنوان کرد:

کندی در ساخت آزادراه حرم تا حرم

کندی در ساخت آزادراه حرم تا حرم
عکس تزیینی ست

ایسنا/سمنان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان از کندی در اجرای طرح های راه سازی این استان و از جمله آزادراه حرم تا حرم خبر داد و گفت: پیگیری‌ها در سطح ملی برای جذب اعتبارهای عمرانی باهدف تکمیل طرح های حوزه راه و شهرسازی استان سمنان در حال انجام است.

 دکتر منوچهر فخری در جلسه ویدئو کنفرانس بررسی طرح های راه و شهرسازی استان سمنان در سالن کوثر استانداری اظهار کرد: طرح های عمرانی این بخش در استان و از جمله پروژه تقاطع آرادان، پل شهرک صنعتی سمنان، سه راهی مجن، کمربندی سمنان ،بزرگراه حرم تا حرم و جندق-معلمان با همکاری شرکت زیرساخت در حال انجام است اما روند ساخت این طرح ها با کندی انجام می شود.


وی خاطرنشان کرد: با قول مساعد معاون وزیر راه و شهرسازی قرار است جلساتی برای تسریع در ساخت و تکمیل این طرح های عمرانی در وزارتخانه برگزار شود.


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: اکنون ۱۰ کیلومتر از مرحله ساخت قطعه سمنان-فیروزکوه در محدوده استان سمنان و ۱۵ کیلومتر از این جاده در محدوده استان تهران انجام شده است که با تخصیص اعتبارات مقدمه های تکمیل این طرح انجام خواهد شد.


فخری تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال برای نصب گاردریل و نیوجرسی در ۱۰ کیلومتر ساخته‌ شده جاده سمنان-فیروزکوه محدوده استان سمنان پرداخت می کند.


وی ادامه داد: پیمانکار بومی استان با استفاده از ظرفیت ماده ۵۶ آماده تکمیل جاده سمنان-فیروزکوه است و در همین ارتباط برگزاری جلسات از سوی وزارت راه و شهرسازی برای تکمیل این طرح دنبال می شود.


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان در ارتباط با ساخت جاده آزادشهر به شاهرود در محدوده استان سمنان نیز تصریح کرد: این طرح در چهار قطعه در حال انجام است که ساخت ۲ قطعه آن به پایان رسیده است.


فخری افزود: این طرح در سال جاری ۲۳۰ میلیارد ریال اعتبار دارد که تاکنون ۴۵ میلیارود ریال آن تخصیص یافته است

انتهای پیام