• چهارشنبه / ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ / ۲۳:۲۶
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99052216867
  • خبرنگار : 30450

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان:

۱۲.۵ هکتار زمین در شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد واگذار شد

۱۲.۵ هکتار زمین در شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد واگذار شد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد از واگذاری ۱۲.۵ هکتار در قالب ۳۲ قرارداد به متقاضیان احداث واحدهای صنعتی و مجریان طرح‌های صنعتی خبر داد .

"سید هاشم موسوی" عصر روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: همه ۱۳ شهرک و ناحیه صنعتی که عملیات واگذاری در آن انجام شده زیرساخت های مناسب سرمایه گذاری اعم آب برق گاز خیابان کشی و جدول کشی و … را دارا بوده به گونه ای هیچ واحد تولیدی به دلیل نداشتن زیرساخت تاکنون تعطیل نشده است.
وی در ادامه با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ به جهش تولید تصریح کرد: در سال جهش تولید مجموعه شرکت شهرک‌های استان حسب منویات مقام معظم رهبری نسبت به انجام پایش و عارضه یابی و پالایش مشکلات و موانع واحدهای تعطیل و راکد و واحدهای زیر ظرفیت با هدف شناسایی موانع و معضلات و ارائه راهکار و نسخه متناسب با هرعارضه در واحدهای تولیدی با استفاده از توان مشاورین و همکاری دستگاه‌های متولی و دستگاه‌های پیگیر حمایت کننده اقدام نموده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: تاکنون قریب ۴۰ واحد راکد که امکان برگشت به چرخه تولید و راه اندازی مجدد را دارند شناسایی شده که ۲۵ واحد در هدفگذاری راه اندازی مجدد بعنوان تعهد در شاخص عملکردی تعریف شده و بحمدالله تاکنون ۵ واحد اشتغال ۴۴ نفر در ۵ ماهه سال جاری به چرخه تولید بازگشتند.
موسوی تاکید کرد: از دیگر برنامه های شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه توازن منطقه ای و استفاده از ظرفیت‌های بومی و منطقه ای برنامه ریزی و پیگیری به منظور اختصاص زمین و احداث ۷ ناحیه صنعتی در ۷ شهرستان استان بوده تا از این منظر هم بتوان با جذب سرمایه های منطقه ای و بومی در هر اقلیم زمینه رشد و توسعه آن مناطق را ایجاد و اینده روشن آن چشم دوخت.
وی با تاکید بر اینکه رسالت اصلی شرکت شهرک های صنعتی فراهم کردن زمین و زیرساخت های مناسب سرمایه گذاری به منظور استقرار و احداث واحدهای تولیدی است بیان کرد: در سطح استان ۱۴ شهرک و ناحیه صنعتی عملیاتی که واگذاری در ۱۳ شهرک ان انجام شده و ۳۳۱ واحد تولیدی را که عمدتا کوچک و متوسط هستند را شامل می شود.
انتهای پیام