• چهارشنبه / ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۰:۵۶
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 99062619589
  • خبرنگار : 71575

گل‌محمدی: هنوز به هماهنگی کامل نرسیده‌ایم

گل‌محمدی: هنوز به هماهنگی کامل نرسیده‌ایم

سرمربی پرسپولیس می‌گوید این تیم با توجه به بازی‌های دوستانه کم، هنوز به هماهنگی کامل نرسیده است.

به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از پیروزی یک بر صفر برابر التعاون اظهار کرد: بازی خیلی سختی بود زیرا از لحاظ هماهنگی، هنوز به هارمونی کامل نرسیده‌ایم و به زمان داریم.

او ادامه داد: با توجه به تغییرات، کارمان در بازی‌های تدارکاتی سخت شده بود و فکر می‌کنم بازی به بازی بهتر می‌شویم. بازی را خوب شروع کردیم اما در ادامه حریف بهتر شد و حتی می‌توانست به ما گل بزند. در نیمه دوم‌ شرایط روحی و روانی بهتری نسبت به حریف داشتیم. در نیمه دوم بازی یک طرفه‌ای را انجام دادیم و از موقعیت‌های‌مان استفاده کردیم. بازی مهمی بود و باید برنده می‌شدیم. دوباره با التعاون بازی داریم و می‌دانیم هنوز صدرنشین جدول است و کار سختی داریم.

وی درباره جدایی علیپور گفت: ترابی، بیرانوند، علیپور، نادری و شیری بازیکنانی بودند که برای ما بازی می‌کردند. دوست داشتیم این بازیکنان با ما باشند اما به خاطر شرایط و پیشنهادهایی که داشتند، رفتن را انتخاب کردند. به خاطر انتخاب‌های‌شان تبریک می‌گویم و آرزوی موفقیت می‌کنم. سعی کردیم جایگزین‌های مناسبی برای پست‌هایی که بازیکن از دست دادیم، جذب کنیم. بازیکنانی هستند که نیاز به هماهنگی بیشتر دارند. عملکرد امروز آن‌ها نسبتا خوب بود و از بازیکنان تیم تشکر می‌کنم که نیمه دوم خوبی داشتند. این پیروزی، هدیه ارزشمندی بود که بازیکنان به هواداران دادند.

سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد حامد لک گفت: بازی سختی برای او بود. اولین بازی بود که برای پرسپولیس بازی می‌کرد و عملکرد او در نیمه اول عالی بود. دو واکنش خوب داشت و ما را در بازی نگه داشت. باید بیش‌تر تمرین و تمرکز کند زیرا کارش تازه شروع شده است. با تمرینات مداوم می‌تواند بهتر باشد از او برای بازی خوبش تشکر می‌کنم.

انتهای پیام