• چهارشنبه / ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۷
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: 99062619884
  • خبرنگار : 50078

رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی:

«دانشجویان عدم مراجعه» بدون پرداخت شهریه به تحصیل بازگردند

«دانشجویان عدم مراجعه» بدون پرداخت شهریه به تحصیل بازگردند

ایسنا/خراسان رضوی رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی گفت: «دانشجویان عدم مراجعه» مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد این دانشگاه می‌توانند بدون پرداخت شهریه به تحصیل بازگردند.

دکتر عزیزاله نژاد علی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به تقاضاهای متعدد دانشجویان از سراسر کشور برای امکان ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور، اظهار کرد: بر این اساس مجوز لازم، اخذ و امکان بازگشت به تحصیل برای دانشجویان عدم مراجعه با بخشودگی بدهی و سنوات فراهم شد.

وی با بیان اینکه این طرح صرفا ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال ٩٧ و قبل از آن است، افزود: دانشجویان عدم مراجعه که تقاضای ادامه تحصیل را دارند باید حداکثر تا ٣٠ دی ماه ٩٩ درخواست خود را به بخش آموزش مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور ارائه دهند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: طبق این مجوز، برای ترم‌های عدم مراجعه، مرخصی تحصیلی بدون احتساب سنوات و پرداخت شهریه منظور خواهد شد و از نیم سال اول تحصیلی سال ٩٩-١۴٠٠ قابل اجراست.

وی ادامه داد: امکان ارائه درخواست بعد از تاریخ مذکور وجود نخواهد داشت و دانشجویانی که در مهلت مقرر اقدام به ثبت نام می‌کنند از تمامی تسهیلات ویژه دانشجویان جدید بهره‌مند می‌شوند.

نژادعلی تصریح کرد: به منظور حفظ سلامت و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، کلاس‌های تئوری ۲۱ هزار دانشجوی دانشگاه پیام نور خراسان رضوی در ترم اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام