• یکشنبه / ۶ مهر ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۰
  • دسته‌بندی: دفاعی - امنيتی
  • کد خبر: 99070604142
  • خبرنگار : 71489

سرلشکر سلامی:

با تکیه بر ظرفیت‌های درونی می‌توانیم همه نیازهای خود را در داخل تامین کنیم

با تکیه بر ظرفیت‌های درونی می‌توانیم همه نیازهای خود را در داخل تامین کنیم

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: با تکیه بر ظرفیت‌های درونی می‌توانیم همه نیازهای خود را در داخل تامین کنیم.

به گزارش ایسنا، سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح یکشنبه در حاشیه مراسم افتتاح «پارک ملی هوافضا» نمایشگاه دائمی توانمندی‌های راهبردی نیروی هوافضای سپاه در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه این نمایشگاه نشان دهنده طلوع و ظهور یک قدرت جدید در صحنه بین المللی است، گفت: این نمایشگاه نمادی روشن از اعتماد به نفس ملی کشور ما و نشان دهنده این است که قوه اندیشه و تفکر جوانان ما قادر است از مدار اراده دشمنان برای تحریم عبور کند.

وی اظهار کرد: پیشرفت‌های شگفت‌انگیز و تلاش اعجاب بر انگیزی که در این نمایشگاه می بینیم دقیقاً در دوران تحریم به دست آمده است؛ یعنی ما توانستیم از تحریم یک فرصت بسازیم و این فرصت نیز همین پیشرفت های علمی و فناوری‌های شتابداری است که حداقل در عرصه قدرت دفاعی آن را ملاحظه می کنیم.

فرمانده کل سپاه خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه مشاهده می کنیم که توسعه و تکامل قدرت در زمان صورت گرفته است. ما هرگز نمی ایستیم و در تولید قدرت همواره متوقف نمی شویم و فنون و فرمول های توسعه علم و فناوری را برای دفاع از منافع حیاتی و ارزش‌های کشورمان به دست آوردیم و معادلات استقلال را درک کرده و متوجه شده‌ایم که دشمن هرگز راهی برای سعادت به ما نشان نخواهد داد و راه سعادت جامعه ما از درون دشمنان ما عبور نمی کند.

سرلشکر سلامی گفت: ما در همه عرصه های پیشرفت جامعه می‌توانیم با تکیه بر ظرفیت‌های درونی خود به همین نسبت رشد و همه نیازهای خود را در داخل تامین کنیم. در این نمایشگاه نقشه جامع قدرت بازدارنده نظام مشاهده می شود؛ اراده نقطه آغاز این تولید و تولد قدرت است و جنگ نیز جنگ اراده ها است.

وی تصریح کرد: یک ملت تا زمانی که اراده ها و باورهایش نشکند، شکست نمی خورد و ملت ایران نیز به این درجه از عظمت رسیده است و به باورهای خود ایمان دارد؛ این مسیر توسط نسل های مختلف پیموده خواهد شد تا بتوانیم در تغییر توازن و معادله قدرت اراده انقلابی نظام و ملت عزیز ایران را به دشمنان خود تحمیل کنیم و به آن استقلال حقیقی و همه جانبه دست یابیم.

انتهای پیام