• دوشنبه / ۷ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۴
  • دسته‌بندی: دفاعی - امنيتی
  • کد خبر: 99070704970
  • منبع : ارتش جمهوری اسلامی ایران

فرمانده نیروی زمینی ارتش:

مرزبانان در ایفای وظایف دفاعی خود خوش درخشیدند

مرزبانان در ایفای وظایف دفاعی خود خوش درخشیدند

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: مرزبانان در ایفای وظایف دفاعی خود خوش درخشیدند و زمینه زندگی توام با آرامش را برای مرزنشینان در مرزها فراهم کرده‌اند.

به گزارش ایسنا به نقل از ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری با حضور در ستاد مرزبانی ناجا با سردار گودرزی فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی دیدار کرد.

وی در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای گلگون کفن هشت سال جنگ تحمیلی، گفت: عملکرد نیروهای مسلح در تأمین امنیت کشور بسیار مطلوب بوده و توان بازدارندگی موثر جمهوری اسلامی ایران، نشان دهنده اقتدار، مجاهدت و تلاش نیروهای مسلح است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اینکه باید راهبردهای تأمین و توسعه امنیت پایدار در مرزهای کشور با حضور مقتدر مرزبانان محقق شود، تصریح کرد: مرزبانی موثرترین مولفه در تأمین امنیت مرزهای کشور است؛ بحمدالله مرزبانان در ایفای وظایف دفاعی خود خوش درخشیده اند و زمینه زندگی توام با آرامش را برای مرزنشینانِ مرزهای کشور فراهم کرده اند.

وی در پایان انتصاب سردار "گودرزی" در سمت فرماندهی مرزبانی نیروی انتظامی را تبریک گفت و برای وی در سنگر دفاع از مرزهای ایران اسلامی آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام