• سه‌شنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۹ / ۰۷:۱۹
  • دسته‌بندی: پژوهش
  • کد خبر: 99072920943
  • منبع : دانشگاه تربیت مدرس

در قالب خروجی یک طرح پژوهشی؛

وبینار "از میدان تا میدانگاه" برگزار می شود

وبینار "از میدان تا میدانگاه" برگزار می شود

مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران با همکاری دانشگاه تربیت مدرس وبینار "از میدان تا میدانگاه؛ نگاهی بر توسعه فضاهای عمومی در تهران" را برگزار می کند.

به گزارش ایسنا، این وبینار روز چهارشنبه، ۳۰ مهرماه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ با حضور علی اعطا، رییس کمیته معماری و طرح های شهری شورای اسلامی شهر تهران، عبدالرضا گلپایگانی، معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران، محمدمهدی معینی و بابک شکوفی، ناظر علمی و احسان رنجبر و کوروش آصف وزیری مجری پروژه میدانگاه پیاده برگزار می شود.

امیر شفیعی،مدیر مطالعات و برنامه ریزی شهرسازی و معماری مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران دبیری این نشست را بر عهده دارد.

این وبینار بخشی از خروجی طرح پژوهشی "مکان‌یابی میدانگاه پیاده در مناطق ۲۲ گانه تهران" است که توسط دانشگاه تربیت مدرس با مدیریت دکتر احسان رنجبر، عضو هیات علمی دانشگاه و نظارت مرکز مطالعات و برنامه ریزی و شورای شهر تهران در حال انجام است.

طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، علاقه مندان می توانند از طریق لینک اتصال وبینار به آدرس ‏https://lablive.modares.ac.ir/b/ehs-gid-rzb با کد ورود ۰۵۹۵۸۵ در وبینار حضور یابند.

ظرفیت حضور در وبینار محدود بوده و بر اساس زمان ورود انجام می شود.

انتهای پیام