• پنجشنبه / ۱ آبان ۱۳۹۹ / ۰۷:۳۹
  • دسته‌بندی: آذربایجان غربی
  • کد خبر: 99080100030
  • خبرنگار : 50381

سرپرست فرمانداری ماکو:

گمرک بازرگان باوجود تحریمها نقش کلیدی در اقتصاد کشور ایفا کرد

گمرک بازرگان باوجود تحریمها نقش کلیدی در اقتصاد کشور ایفا کرد

ایسنا/آذربایجان غربی در مراسمی ۳۰ مهر ماه با حضور ناظر گمرکات آذربایجان غربی در محل دفتر سرپرست فرمانداری ماکو ترتیب یافت، بازگیر به عنوان سرپرست جدید اداره کل گمرک بازرگان معرفی شد.

رعنا قربانی سرپرست فرمانداری ماکو در این مراسم با بیان اینکه تعامل و همکاری تمامی مسئولین شهرستانی می تواند به ارتقاء جایگاه گمرک بازرگان بعنوان مهمترین و استراتژی ترین مرز زمینی کشور کمک کند، اظهار کرد: در شرایط کنونی و تحریم های اقتصادی، گمرک بازرگان می تواند با ایجاد روابط کاری مناسب با طرف مقابل، بهره برداری حداکثری از منابع و امکانات و همچنین تدوین سازکار های قانونی، شرایط مطلوبی را برای تجار، بازرگانان و فعالین اقتصادی فراهم آورد.

و با تاکید براینکه گمرک بازرگان یکی از بی نظیرترین گمرک در کل کشور است، افزود: این گمرک ۲۴ ساعته توانسته در مقابله با تحریمها نقش کلیدی در اقتصاد کشور ایفا کند.

قربانی گمرک بازرگان را شاهرگ صادرات کشور یاد کرد و گفت: اگر در مدیریت امورات گمرک در جهت تسهیل بخشی به تجارت خارجی  تجدید نظر شود نه تنها در رونق تجارت کشور شاهد ترقی پله ها خواهیم بود بلکه در معیشت مردم نیز تاثیر گذار خواهد بود.

انتهای پیام