• پنجشنبه / ۱ آبان ۱۳۹۹ / ۱۶:۱۵
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99080100413
  • خبرنگار : 50311

معاونت آموزش دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد

تحصیل ۲۳۰۰ دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج/ برگزاری غیرحضوری کلاس‌ها

تحصیل ۲۳۰۰ دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج/ برگزاری غیرحضوری کلاس‌ها

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: بالغ بر دو هزار و ۳۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تحصیل می کنند.

"شهین تاج آرامش" روز پنجشنبه یکم آبان ماه در نشست با خبرنگاران، افزود: با توجه به شیوع کروناویروس، ظرفیت پذیرش در رشته‌های مختلف به مرکز اعلام شده و ثبت نام غیر حضوری را در این راستا خواهیم داشت.
وی با بیان اینکه ۱۳ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه علوم پزشکی فعال است، اظهارکرد: ۲۱۰ نفر نیز عضو هیأت علمی دانشگاه هستند.
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از جذب دانشجویان خارجی در استان کهگیلویه و بویراحمد با سقف ۲۵ درصد در رشته‌های پزشکی و دندان پزشکی خبر داد و خاطرنشانکرد: این مهم بر اساس دستورالعمل‌های کشوری اجرا می‌شود.
آرامش با بیان اینکه پنج دانشکده در استان توسط معاونت پوشش داده می‌شود، تصریح کرد: ظرفیت سازی و توسعه در تمام این محورها عملیاتی می‌شود.
وی با اشاره به شرایط کرونا، ادامه داد: تصمیمی برای برگزاری حضوری کلاس‌ها نداریم و پوشش کلاس‌های غیر عملی به شکل مجازی را خواهیم داشت.
به گزارش ایسنا، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به پایه سالیانه هیأت علمی، بیان کرد: این تخصیص از طریق آئین نامه کشوری با چندین شاخص قابل سنجش اجرایی می‌شود.
انتهای پیام