• چهارشنبه / ۷ آبان ۱۳۹۹ / ۱۶:۳۲
  • دسته‌بندی: تهران
  • کد خبر: 99080704613
  • خبرنگار : 50291

فرمانده انتظامی جدید قرچک معرفی شد

فرمانده انتظامی جدید قرچک معرفی شد

ایسنا/تهران مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان قرچک با حضور سردار عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران و مسئولان این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک امروز چهارشنبه ۷ آبان ماه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در ستاد فرماندهی متجلی شهرستان، اظهار کرد: همه ما در انجام وظیفه و خدمت‌رسانی به مردم یک آمدن داریم و یک رفتن، آمدن و رفتن‌های ما مرتبط با رفتن از این دنیا است که امیدوارم رو سفید باشیم.

وی گفت: یکی از مهم‌ترین عوامل آخر و عاقبت به خیری داشتن نیت خوب و داشتن علم بر محور عمل باشد.

امام جمعه شهرستان قرچک افزود: وقتی به فکر خوبی‌ها باشیم و رضایت‌مندی ارباب‌رجوع  را در نظر داشته باشیم بی‌شک برای مردم کار خواهیم کرد.

حجت الاسلام اسماعیلی با بیان اینکه سرهنگ موسی‌پور از نیروهای ولایی و انقلابی بود که تمام سعی و تلاش خود را برای خدمت به مردم انجام داد، تصریح کرد: بنده به عنوان یک طلبه به ولایت‌مداری و سرباز ولایت‌مداری ایشان شهادت می‌دهم، چرا که در ایجاد امنیت و آسایش مردم شبانه‌روزی تلاش کرده است.

وی در پایان سخنان خود بیان کرد: در حال حاضر شما بر اساس آمار می‌بینید که شهرستان قرچک از شهرستان‌هایی است که مردم در آسایش و امنیت کامل قرار دارند و این حاصل تلاش نیروهای جان برکف ناجا و سپاه است.

گفتنی است امروز ضمن تشکر از خدمات سرهنگ موسی پور، سرهنگ مرادی به عنوان فرمانده انتظامی جدید قرچک معرفی شد.

انتهای پیام