• شنبه / ۱ آذر ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۰
  • دسته‌بندی: علم و فناوری ایران
  • کد خبر: 99090100418
  • منبع : نمایندگی علوم پزشکی شهید بهشتی

اولین رویداد "ایده بازار طب بازساختی" برگزار می‌شود

اولین رویداد "ایده بازار طب بازساختی" برگزار می‌شود

 اولین رویداد ایده بازار طب باز ساختی توسط دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، این رویداد که به منظور شناسایی و همسو کردن ظرفیت‌های پزشکی بازساختی برگزار می‌شود، سعی دارد با شناسایی طرح‌های برتر و حمایت مادی و معنوی از آن‌ها، گامی مؤثر در راستای رفع چالش‌های این حوزه بردارد.

از اهداف برگزاری رویداد مذکور می‌توان به مواردی نظیر توسعه و ترویج فرهنگ نوآوری، ایده پردازی در جهت توسعه کسب و کار، معرفی ایده های برتر با هدف ارزش آفرینی در راستای تولید و تجاری سازی ایده‌ها، ایجاد فضای رقابتی سازنده میان نوآوران برای بروز رشد و شکوفایی خلاقیت و نوآوری و ایجاد ارتباط بین صنایع و صاحبان سرمایه با صاحبان ایده و فناوران اشاره کرد.

صاحبان ایده و صنایع و سرمایه گذاران می‌توانند ایده‌های خود در محورهای درمان‌های مبتنی بر سلول، ایمنوسل تراپی، ژن درمانی، بانک ساولی و بافت، تجهیزات مرتبط با طب بازساختی، داربست‌های مرتبط با مهندسی بافت (داربست‌های الکتروریسی، هیدروژل‌ها و پرینترهای سه بعدی) و اپلیکشن‌ها را به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

بر اساس اعلام دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر  می‌توانند با شماره‌های ۸- ۲۲۴۳۹۸۴۷  تماس حاصل کنند و برای ثبت نام و دریافت فر م رویداد ایده باز اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام