• دوشنبه / ۲۹ دی ۱۳۹۹ / ۲۱:۳۵
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 99102921635
  • منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین باشگاه سپاهان و موسسه اکو + عکس

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین باشگاه سپاهان و موسسه اکو + عکس

ایسنا/اصفهان مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در راستای اجرای دیپلماسی فرهنگی ورزشی میان باشگاه‌های کشورهای عضو اکو با سرور بختی رئیس مؤسسه فرهنگی اکو تفاهم‌نامه همکاری امضاء کرد.

محمدرضا ساکت مدیرعامل این باشگاه در راستای اجرای دیپلماسی فرهنگی ورزشی میان باشگاه‌های کشورهای عضو اکو با سرور بختی رئیس مؤسسه فرهنگی اکو با حضور سیدجواد میرکاظمیان نماینده وزارت خارجه در اکو و علیرضا سالاریان رییس دفتر نمایندگی وزارت خارجه در استان اصفهان تفاهم‌نامه همکاری امضاء کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه سپاهان، استفاده از ظرفیت‌های متقابل در جهت استفاده از دیپلماسی ورزشی، برنامه‌ریزی برای اولین جشنواره ورزشی سرزمین کهن، همکاری متقابل در جهت انعقاد خواهرخواندگی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با باشگاه‌های فوتبال کشورهای عضو، برگزاری دوره‌های آموزشی و مسابقات ورزشی دو جانبه سپاهان و باشگاه‌های ورزشی، گسترش همکاری‌های رسانه‌ای و انتشاراتی با استفاده از زبان ملت‌های منطقه اکو از موارد مطرح شده در این تفاهم‌نامه است.

در پایان این جلسه، سرور بختی مدیرعامل و هیات همراه موسسه اکو از ورزشگاه نقش جهان، باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان و شرکت فولاد مبارکه نیز بازدید کرد.

​​​​انتهای پیام