• سه‌شنبه / ۳۰ دی ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۲
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: 99103022281
  • خبرنگار : 50132

نماینده ولی فقیه در کردستان:

وجود تیم مدیریتی متخصص عامل اصلی موفقیت مخابرات منطقه کردستان است

وجود تیم مدیریتی متخصص عامل اصلی موفقیت مخابرات منطقه کردستان است

ایسنا/کردستان نماینده ولی فقیه در کردستان، وجود تیم مدیریتی متخصص عامل اصلی موفقیت مخابرات منطقه کردستان عنوان کرد.

 حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی امروز(۳۰ دی) در دیدار با مدیریت و کارکنان مخابرات منطقه کردستان، ضمن اشاره به عملکرد مطلوب و مناسب مخابرات در سطح استان اظهار کرد: ارتباط خوب مدیران مخابراتی به لحاظ اخلاقی با مسئولان و کارکنان سایر دستگاه های اجرایی و اداری استان یک رابطه صمیمی و کاری را به دنبال داشته است که این مهم در تحقق و پیشرفت اهداف مخابرات مثمرثمر بوده است.

پورذهبی با بیان اینکه مومنین باید در همه حال به یکدیگر خدمت کنند و برای هم فایده داشته باشند، افزود: ارایه خدمات مخابراتی به خصوص سرویس اینترنت و دیتا در حال حاضر مصداق بارز این امر است که می تواند رضایتمندی جامعه را موجب شود.

در ادامه این دیدارآزاد حکمت، مدیر مخابرات منطقه کردستان ضمن تشریح اقدامات و فعالیت های مخابرات در سه حوزه تلفن ثابت، دیتا و ارتباطات سیار به جایگاه مخابرات منطقه در سطح کشور اشاره کرد و گفت: بر اساس اعلام نتایج شاخص های تعیین شده از سوی شرکت مخابرات ایران ،در بخش های مختلف رتبه های برتر را کسب کرده ایم.

وی کسب رتبه اول کشوری در اجرای کابل کشی فیبر نوری روستایی در سطح استان،افزایش پهنای باند در ٦٤ روستای استان طی سه ماه گذشته، کسب رتبه سوم کشوری در حوزه تلفن ثابت، کسب رتبه اول کشوری در اجرای برنامه های FTTH را از جمله دستاوردهای مهم مخابرات اعلام کرد.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به اینکه با هدف اجرای عدالت اجتماعی و کاهش شکاف دیجیتالی در حوزه ارایه خدمات و محصولات مخابراتی اقدامات مطلوبی صورت گرفته است، بیان کرد: در حال حاضر تعداد ٥١٩ روستای استان تحت پوشش سرویس اینترنت پرسرعت هستند.

حکمت به ارتقا ٢٥٣ سایت تلفن همراه به منظور افزایش اینترنت همراه اشاره داشت و گفت: از ابتدای امسال تا کنون تکنولوژی ٢٥٣ سایت تلفن همراه به نسل سوم و چهارم ارتقا یافت. 

مدیر مخابرات منطقه کردستان تصریح کرد: افزایش هشت تا ده برابری ظرفیت CORE شبکه دیتا و اینترنت در سال جاری، ارتقا سامانه BRAS با پهنای باند ۱۰G و افزایش ٥٠ درصدی ظرفیت قبلی، ارتقای ظرفیت پهنای باند دیتای استان از ٢٠ به ٣٠ گیگ از دیگر اقدامات انجام شده مخابرات است.

حکمت به حمایت های ارزنده مدیر عامل و مسولان ارشد مخابرات ایران، مسولین استانی و همراهی و همدلی کارکنان منطقه اشاره کرد و این مهم را قابل تقدیر دانست.

انتهای پیام