• پنجشنبه / ۲ بهمن ۱۳۹۹ / ۰۰:۳۱
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: 99110200961
  • خبرنگار : 50294

مدیرکل حفاظت محیط زیست کردستان اعلام کرد

زیر ساخت های گردشگری تالاب زریوار در اولویت امور عمرانی

 زیر ساخت های گردشگری تالاب زریوار در اولویت امور عمرانی

ایسنا/کردستان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کردستان، از فاز دوم برنامه های مدیریتی و عملیاتی پروژه های عمرانی و زیر ساخت های گردشگری تالاب بین المللی زریوار خبر داد.

فریبا رضایی در جلسه مدیریت برنامه های مدیریت جامع زیست محیطی تدوین شده در امور گردشگری تالاب زریوار، بر عملیاتی کردن پروژهای تامین زیر ساخت های گردشگری تالاب زریوار بر اساس قوانین حفاظت و بهسازی محیط زیست و حفاظت تالاب تاکید کرد.

وی با اشاره به اولویت بندی اجرای پروژهای فاز دوم مطالعات گردشگری محدوده ی 15 هکتاری تالاب؛ خاطرنشان کرد: با عنایت به اعتبارات اختصاص یافته از محل صندوق ملی محیط زیست و با توجه به گزارش اولیه مطالعات مقرر شده است که موارد مد نظر سازمان حفاظت محیط زیست و اولویت های اجرایی در جلسه ای با حضور معاون محترم محیط زیست دریایی و تالاب ها تعیین وعملیاتی گردد. 

شهریار صادقی مشاور معاون محیط زیست دریایی و تالاب های سازمان حفاظت محیط زیست به همراه هیاتی از منطقه گردشگری تالاب زریوار بازدید و طی برگزاری جلسه با فرمانداری و شهرداری شهرستان مریوان و تعیین پروژه های اولویت دار مقرر شد تسهیل گری در کار عملیاتی صورت پذیرد و حداکثر در بهار سال 1400 تعدادی از این اقدامات به بهره برداری برسد.

انتهای پیام