• پنجشنبه / ۲ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۹:۵۰
  • دسته‌بندی: آذربایجان غربی
  • کد خبر: 99110201402
  • منبع : نمایندگی آذربایجان غربی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خبرداد

امدادرسانی به ۱۸۶ نفر گرفتار در برف وکولاک آذربایجان غربی

امدادرسانی به ۱۸۶ نفر گرفتار در برف وکولاک آذربایجان غربی

ایسنا/آذربایجان غربی مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان‌غربی گفت: در چهار روز اخیر این سازمان با تلاش همکاران و امدادگران به ۶۵خودرو با ۱۸۶ نفر گرفتار در برف و کولاک در جاده‌های این استان امدادرسانی کرده است.

امیر جعفرزاده در خصوص امدادرسانی نیروهای هلال احمر افزود: در عملیات امداد رسانی ۱۱ تیم عملیاتی با ۸ خودرو آمبولانس  در این عملیات‌ها مشارکت داشتند.

وی با اشاره به بارش سنگین برف و کولاک طی روزهای اخیر در مناطق مختلف استان با بیان اینکه امدادرسانی در مناطق مختلف استان ادامه دارد و در این راستا اقلام غذایی از جمله بیسکویت و وسایل گرمایشی به میزان ۶۹ بسته غذایی و نیز وسایل گرمایشی بین در راه ماندگان توزیع شد.

به نقل از روابط عمومی هلال احمر استان، وی با اشاره به انتقال ایمن ۳ مادر باردار از مناطق صعب العبور و گرفتار در برف و کولاک به مراکز درمانی عنوان کرد: در تمامی عملیات های امدادرسانی در این مدت ۴۷ نیروی امدادی مشارکت و همکاری داشتند و با توجه به ادامه بارش ها و کولاک امداد رسانی تداوم دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان‌غربی گفت: شهروندان گرفتار در کولاک می‌توانند با شماره ۱۱۲ این سازمان تماس بگیرند تا از خدمات امدادی هلال‌احمر بهره‌مند شوند.

انتهای پیام