• جمعه / ۳ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۹:۴۹
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 99110301803
  • منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

سرمربی فوتسال هیئت خراسان:

امکان ضایع شدن حق برخی تیم ها در لیگ گروهی وجود دارد

امکان ضایع شدن حق برخی تیم ها در لیگ گروهی وجود دارد

ایسنا/اصفهان سرمربی تیم فوتسال بانوان هیئت خراسان رضوی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، سازمان لیگ تصمیم به برگزاری لیگ به صورت گروهی کرد تا در زمان صرفه جویی شود، اما در این نوع برگزاری ممکن است حق برخی تیم‌ها ضایع شود.

فاطمه شریف امروز (جمعه، سوم بهمن ماه) پس از برد پر گل ۱۴ بر یک تیمش در هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان در مقابل هیئت فوتبال اصفهان، اظهار کرد: همان گونه که قبلا گفتم تا هفته سوم نمی‌توان اظهارنظر و ارزیابی درستی درباره سطح فنی تیم‌ها داشت. تیم ما بازی تدارکاتی نداشت و به بازی هفته اول و امروز به دید بازی دوستانه نگاه ‌کردیم تا به انسجام و هماهنگی لازم و مدنظرمان برسیم. امروز نسبت به بازی قبل بهتر بودیم و از بازیکنانم راضی هستم.

وی در مورد تیم هیئت فوتبال اصفهان گفت: تیم هیئت اصفهان تیم جوانی است و امروز مقابل ما جنگید و اگر کمی باتجربه شوند به طور قطع در طول فصل بازی های بهتری را از آنها خواهیم دید و برای آنها آرزوی موفقیت می کنم.

به گزارش ایسنا، سرمربی تیم هیئت خراسان رضوی در خصوص داوری این دیدار، اظهار کرد: معمولا دوست ندارم درباره داوری صحبت کنم؛ اما کیفیت کفپوش زمین به گونه‌ای بود که برخوردهای ناخواسته زیاد بود و فکر می‌کنم داور باید در چند موقعیت به نفع ما سوت می زد که این کار انجام نشد، اما در مجموع خوب بود. امسال کرونا روی داوری تاثیر گذاشته همان طور که روی بازی بازیکنان اثر داشته است. آنها هم پیش فصل نداشتند، اما رفته رفته بهتر خواهند شد.

وی افزود: هدف ما استفاده بیشتر از بازیکنان بومی است تا تیم را نسبت به سال گذشته جوان تر کنیم و به دنبال آن رسیدن به جمع ۴ تیم نهایی و فینال است.

شریف در خصوص نحوه برگزاری لیگ به صورت گروهی، گفت: در این شکل از برگزاری شاید حق برخی تیم‌ها ضایع شود و فکر می‌کنم گروه ما سخت‌تر از گروه دیگر است. تیم های رهیاب گستر، صنعت نفت آبادان و مس رفسنجان نسبت به فصل قبل خود را تقویت کرده‌اند. در گروه دیگر نیز تیم‌های مدعی هستند، اما رقابت در گروه ما سخت‌تر است.

در پایان این دیدار سرمربی تیم هیئت فوتبال اصفهان و دیگر اعضا کادر این تیم با اشاره به اینکه اجازه مصاحبه ندارند پاسخگوی خبرنگاران نبودند. 

انتهای پیام