• جمعه / ۳ بهمن ۱۳۹۹ / ۲۰:۲۰
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 99110301807
  • خبرنگار : 71595

چمنیان: سعی می‌کنیم برابر گل‌گهر کیفیت‌مان را نشان دهیم

چمنیان: سعی می‌کنیم برابر گل‌گهر کیفیت‌مان را نشان دهیم

مربی تیم فوتبال تراکتور می‌گوید بازیکنان تیمش آماده هستند تا حداکثر امتیاز را از بازی با گل‌گهر کسب کنند.

به گزارش ایسنا، عباس چمنیان، مربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری پیش از دیدار با گل‌گهر اظهار کرد: گل‌گهر از اول فصل نشان داد که یکی از تیم‌های خوب لیگ ماست. بازیکنان باکیفیتی دارد. با پیش فصل باکیفیت و شروع خوب در لیگ، یکی از تیم‌های مطرح مسابقات است. بازی خیلی سختی در سیرجان است. مطمئنا سعی می‌کنیم در این بازی سخت بهترین کیفیت‌مان را نشان دهیم. بعد از بازی با استقلال که شرایط خیلی خاصی رقم خورد و متاسفانه نتوانستیم امتیازی کسب کنیم، در هفته‌ای که گذشت و در فاصله دو بازی که طولانی هم نبود تلاش کردیم بخشی از مشکلات و نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم و براساس برنامه‌ پیش‌بینی شده برای دیدار با گل‌گهر، آماده شویم. 

او ادامه داد: همه بازیکنان با انگیزه بالایی در تلاش هستند در این بازی برای پیروزی به میدان برویم. با تدابیری که آقای مسعود شجاعی و کادرفنی اتخاذ کرده‌اند امیدواریم که شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که دل هواداران‌مان را شاد کنیم و حداکثر امتیاز را کسب کنیم. 

چمنیان اضافه کرد: بازیکنانی که در بازی با استقلال مصدوم شدند، تحت درمان هستند. آخرین نظر کادر پزشکی را فردا صبح قبل از مسابقه می‌شنویم. در صورتی که تایید شود می‌توانیم از این بازیکنان استفاده کنیم. در غیر اینصورت یکی از اندیشه‌های کادر فنی این بوده که اگر بازیکنان آسیب‌دیدگی داشتند آن‌ها را برای طول فصل حفظ کنیم. بنابراین سعی می‌کنیم از تمام پتانسیل موجود استفاده کنیم. خوشبختانه بازیکنان موجود هم بازیکنانی هستند که هم به لحاظ کیفیت و انگیزه در سطحی باشند که به تیم ما کمک کنند. تنها محروم تیم ما هم میلاد فخرالدینی است. امیدواریم در بازی‌های بعدی از او استفاده کنیم. 

انتهای پیام