• شنبه / ۴ بهمن ۱۳۹۹ / ۲۲:۴۹
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99110402663
  • خبرنگار : 50176

استاندار خبر داد:

توقف در روند نزولی ابتلا به کرونا در لرستان

توقف در روند نزولی ابتلا به کرونا در لرستان

ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: در هر شرایطی رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی ضروری است.

سید موسی خادمی در جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مدیریت کرونا که امروز چهارم بهمن‌ماه برگزار شد، اظهار کرد: طبق گزارش ستاد ملی مدیریت کرونا روند نزولی ابتلا به بیماری در برخی از نقاط کشور متوقف شده و شواهد حکایت از توقف سیر نزولی کرونا در لرستان نیز دارد.

وی تصریح کرد: با اعلام دانشگاه علوم پزشکی لرستان، نشانه‌های کوچکی از افزایش تعداد مبتلایان در برخی از نقاط استان مشاهده شده که این موضوع می‌تواند زنگ خطر احتمال تغییر شرایط باشد.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: با توجه به این موضوع، کمیته‌های ستاد مدیریت کرونا مجدداً فعالیت‌های خود را در راستای دستورالعمل‌های ستاد آغاز خواهند کرد و شرایط استان به‌طور منظم رصد می‌شود.

خادمی اضافه کرد: اگر وضعیت کنونی که منجر به توقف سیر نزولی ابتلا به کرونا شده، ادامه یابد مجبور خواهیم بود به‌تناسب شرایط محدودیت‌هایی را در استان اعمال کنیم.

وی بیان کرد: در هر شرایطی و تا ریشه‌کن شدن کامل کرونا، ضرورت دارد همه اقشار جامعه مانند اصناف، مالکین کسب‌وکار و مردم نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک، حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت بهداشت فردی اهتمام داشته باشند.

انتهای پیام