• پنجشنبه / ۹ بهمن ۱۳۹۹ / ۰۵:۰۰
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99110806187
  • خبرنگار : 90047

شرایط راضی کننده تیم بسکتبال ناشنوایان برای کسب سهمیه المپیک

شرایط راضی کننده تیم بسکتبال ناشنوایان برای کسب سهمیه المپیک

مدیر فنی تیم ملی بسکتبال ناشنوایان اعزامی به انتخابی المپیک گفت: هر چند در شکل گیری تیم ملی بسکتبال ناشنوایان چند سال وقفه داشتیم، اما با عملکرد خوبی که تیم در ۲ اردوی آمادگی داشت، شرایط برای کسب سهمیه امیدوار کننده است.

عباس آقا کوچکی در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از عملکرد تیم بسکتبال ناشنوایان اعزامی به انتخابی المپیک در دومین اردوی آمادگی، اظهار کرد: در این اردو بر روی شناخت دقیق تر بازیکنان، پیگیری کارهای گروهی و تقویت بعد فنی بازیکنان تمرکز کردیم که البته تا حدودی به اهداف پیش بینی شده دست یافتیم.

وی گفت: برای آماده سازی بهتر بازیکنان دو اردوی تدارکاتی با تیم های مطرح بسکتبال پیش بینی شده که در پایان دومین اردو، ۱۵ نفر برتر به سومین اردو که از یکم اسفند برگزار می شود، دعوت خواهند شد.

آقاکوچکی خاطرنشان کرد: با توجه به این که بسکتبالیست های ناشنوا بعد از  مسابقات آسیایی ۲۰۱۵ در هیچ تورنمنت برون مرزی شرکت نکرده بودند، شناسایی بازیکنان برتر و آماده سازی آنها کار سخت و زمانبر بود که با حمایت فدراسیون این روند به سرعت انجام شد و موفق شدیم ترکیب خوبی را برای مسابقات انتخابی المپیک انتخاب کنیم.

وی در پایان گفت: با پیشرفت خوبی که این تیم از نظر آمادگی بدنی و تکنیکی و تاکتیکی در طی ۲ اردوی آماده سازی داشت، امیدوار به کسب سهمیه در انتخابی المپیک و حضور برای نخستین بار در المپیک ناشنوایان هستیم.

انتهای پیام