• پنجشنبه / ۹ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۱
  • دسته‌بندی: گیلان
  • کد خبر: 99110906433
  • خبرنگار : 50040

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان خبر داد

لغو نماز جمعه در ۵ شهر نارنجی گیلان

لغو نماز جمعه در ۵ شهر نارنجی گیلان

ایسنا/گیلان رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان، از لغو نماز جمعه فردا در شهرهای لاهیجان، رودسر، چابکسر، کلاچای و رحیم آباد خبر داد و تصریح کرد: این پنج شهر دارای وضعیت نارنجی کرونایی هستند.

حجت الاسلام والمسلمین ولی عادلی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به وضعیت اقامه نماز جمعه در شهرهای استان گیلان، اظهار کرد: در راستای همکاری و همراهی با ستاد مبارزه با ویروس کرونا و تصمیم کمیته استانی، نماز جمعه فردا، ۱۰ بهمن ماه در برخی از شهرهای گیلان برگزار نمی شود.

وی از لغو نماز جمعه فردا در شهرهای لاهیجان، رودسر، چابکسر، کلاچای و رحیم آباد خبر داد و تصریح کرد: این پنج شهر دارای وضعیت نارنجی کرونایی هستند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان، با بیان اینکه نماز جمعه در سایر شهرهای استان اقامه خواهد شد، تاکید کرد: نماز جمعه با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام عادلی، با اشاره به به برگزاری نماز جمعه در ۳۵ شهر گیلان در شرایط غیر کرونایی، اضافه کرد: نماز جمعه رشت به امامت آیت الله رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در گیلان در مصلای امام خمینی(ره) اقامه می شود.

انتهای پیام