• سه‌شنبه / ۵ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۳
  • دسته‌بندی: آسیا،خاورمیانه
  • کد خبر: 99120503651
  • خبرنگار : 71457

درخواست ارتش رژیم صهیونیستی برای تبعید دختر اسرائیلی پس گرفته شده از سوریه

درخواست ارتش رژیم صهیونیستی برای تبعید دختر اسرائیلی پس گرفته شده از سوریه

رسانه رژیم صهیونیستی گزارش داد که ارتش این رژیم ار ترس این‌که دختر جوان اسرائیلی مسترد شده از سوریه باز هم اقدام به عبور از مرزها کند، خواستار بتعید او خواهد شد.

به گزارش ایسنا، شبکه "کان" گزارش داد که این دختر در گذشته چندین تلاش ناکام برای عبور از مرزها به اردن، غزه و لبنان داشت، اما در نهایت در ورود به سوریه موفق شد. به همین دلیل ارتش رژیم صهیونیستی خواهان تبعید وی به بیرون از مرزهای اراضی اشغالی خواهد شد، چراکه نگران تکرار تلاش وی برای عبور از مرزهاست.

امروز تحقیقات انجام شده توسط فرماندهی شمالی ارتش رژیم صهیونیستی پیرامون چگونگی عبور این دختر جوان از نوار مرزی به ژنرال امیر برعام، فرمانده منطقه شمالی ارائه شد.

بر اساس این تحقیق، سوری‌ها به طرف روسی این مساله را اطلاع‌ داده‌اند که آنها دختر اسرائیلی را که از اسرائیل به سوریه آمده بود، بازداشت کرده‌اند. روس‌ها نیز این مساله را به اسرائیل ابلاغ کردند. ارتش اسرائیل بدین ترتیب از مکان این دختر اطلاع یافت.

در این تحقیق آمده است که مناطقی وجود دارند که از چشم مرزبانان به دور هستند و چه بسا این دختر از طریق این مناطق، از مرزها عبور کرده باشد.

طبق این تحقیق، ممکن است رخدادهای مشابهی در آینده رخ دهند. به همین دلیل، دراین تحقیق این درخواست مطرح شد که پلیس حضور خود در نزدیکی مرزها را دو چندان کرده و مانع از نزدیک شدن اسرائیلی‌ها به مرزها شود.

انتهای پیام