• دوشنبه / ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۳
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99121107766
  • خبرنگار : 90047

تعطیلی اردوهای ورزشکاران رزمی تا زمان اعزام به مسابقات برون مرزی

تعطیلی اردوهای ورزشکاران رزمی تا زمان اعزام به مسابقات برون مرزی

مدیر سازمان تیم های ملی فدراسیون‌ انجمن های ورزش های رزمی با اشاره به تعطیلی اردوهای ورزشکاران رزمی تا زمان اعزام به مسابقات برون مرزی گفت: برای اجرای هر گونه برنامه و یا برگزاری اردوها منتظر اعلام برنامه مسابقات از سوی فدراسیون جهانی هستیم.

سید یاشار میردامادی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به لغو مسابقات برون مرزی و تعطیلی اردوها در سال جاری، تلاش کردیم برنامه های خود را در بحث استعدادیابی متمرکز کنیم تا در سال آینده نیروهای جوان و بااستعدادی را تزریق تیم های ملی کنیم.

وی گفت: امسال در اجرای برنامه های پیش بینی شده در تقویم ورزشی به دلیل  لغو کلیه مسابقات برون مرزی عملکرد موفقی نداشتیم و تمرکز خود را بیشتر در  بخش زیر ساخت ها و گرفتن کرسی های بین المللی معطوف کردیم تا از برنامه های خود خیلی عقب نمانیم.

مدیر سازمان تیم های ملی انجمن های ورزش های رزمی با بیان این که به دلیل نامشخص بودن برنامه مسابقات از سوی فدراسیون جهانی در بلاتکلیفی قرار داریم، افزود: تمام برنامه ریزی لازم برای آماده سازی تیم های ملی در رشته های مختلف رزمی انجام شده و تنها منتظر اعلام برنامه مسابقات از سوی فدراسیون جهانی در سال ۲۰۲۱ هستیم تا برنامه های خود را عملیاتی کنیم. 

میردامادی در پایان خاطرنشان کرد: هر زمان شرایط کشور از نظر بیماری کرونا بهتر شود و ستاد ملی مبارزه با کرونا مجوز برگزاری اردو را به ما بدهد، مشکلی برای برگزاری اردو نخواهیم داشت، در حال حاضر چون برگزاری مسابقات برون‌مرزی در هاله ای از ابهام قرار دارد،  ضرورتی برای برگزاری اردو احساس نمی شود.

انتهای پیام