• دوشنبه / ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۱
  • دسته‌بندی: سمنان
  • کد خبر: 99121107922
  • منبع : نمایندگی سمنان

افزایش 152 درصدی صدور مجوز پایان کار در اراضی شهرک‌های صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی سمنان

افزایش 152 درصدی صدور مجوز پایان کار در اراضی شهرک‌های صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی سمنان

ایسنا/سمنان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از رشد 152 درصدی صدور مجوز گواهی پایان کار در اراضی شهرک‌های صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی استان خبر داد.

حسن آل‌بویه 11اسفندماه با اعلام این خبر اظهار کرد: ۵۶ فقره گواهی پایان کار در ۱۱ ماه سال ۹۹ در بیش از ۸۰ هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان صادر شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان افزود: ۴۵ فقره گواهی پایان کار در مدت مشابه سال گذشته برای حدود ۳۲ هکتار از زمین‌های شهرک‌ها، نواحی صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی استان سمنان صادر شد.

وی بیان کرد: صدور مجوز گواهی پایان کار در اراضی شهرک‌ها، نواحی صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی استان امسال حدود ۱۵۲ درصد از لحاظ مساحت و بیش از ۲۴ درصد از لحاظ تعداد افزایش یافت.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان در ادامه اظهارکرد: جواز احداث در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان نیز از ابتدای فروردین تا پایان بهمن امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ مساحت ۱۶۳ درصد و تعداد ۲۹ درصد افزایش داشت.

وی خاطرنشان کرد: ۲۲۱ فقره جواز احداث از ابتدای سال ۹۹ تا پایان بهمن امسال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان صادر شد که این مساله در مدت مشابه سال گذشته، ۱۷۱ فقره بود.

آل‌بویه اضافه کرد: این در حالی است که جواز احداث از ابتدای فروردین تا پایان بهمن ۹۸ برای بیش از ۶۲ هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان صادر شد، در مدت مشابه امسال این شاخص به ۱۶۵ هکتار رسید.

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: کل اراضی در اختیار شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان ۶ هزار و ۸۸۴ هکتار است.

انتهای پیام