• دوشنبه / ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۷
  • دسته‌بندی: جامعه، شهری
  • کد خبر: 99121108055
  • منبع : استانداری تهران

موافقت کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک با ۱۱ طرح توسعه اشتغال در ۵ شهرستان تهران

موافقت کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک با ۱۱ طرح توسعه اشتغال در ۵ شهرستان تهران
عکس خبر آرشیوی است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به اهمیت توسعه و رونق اشتغال، از موافقت با ۱۱ طرح توسعه و رونق اشتغال در پنج شهرستان تهران، ری، رباط کریم، شهریار و قدس خبر داد.

به گزارش ایسنا، عبدالرضا چراغعلی در جلسه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک با محوریت توسعه و رونق اشتغال و تولید در پنج شهرستان قدس، تهران، ری، رباط کریم، شهریار اظهار داشت: با ۱۱ مورد کارخانه و صنایع با تاکید بر رعایت قوانین و ضوابط زیست محیطی و الزامات محیط زیست در این پنج شهرستان موافقت شد.
 
بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، وی افزود: از مهم‌ترین موارد مطرح شده موافقت با طرح توسعه و تقاضای افزایش محصول جدید هیدروکربن سبک و سنگین محصول تولیدی بجز مجتمع های پتروشیمی و پالایشگاه های یک شرکت در شهرستان قدس و افزایش ظرفیت محصولات مندرج در پروانه بهره‌برداری و تولید محصولات جدید از جمله روغن مایع تصفیه شده آفتابگردان، سویا و کلزا یک شرکت صنایع غذایی دیگر در شهرستان تهران است.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران سپس افزود: همچنین با درخواست اصلاح عناوین محصولات به همراه افزایش ظرفیت محصولات مورد مصرف در تولید قطعات مرتبط با خودرو یک شرکت صنایع شیمیایی در شهرستان تهران موافقت شد. همچنین با تاسیس یک واحد دامداری و احداث شهرک صنعتی خاوران در شهرستان ری برای توسعه و سرعت بخشی به اشتغال ضمن جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، سکونتگاه های غیررسمی و تجمعات معتادان موافقت شد.
 
انتهای پیام