• پنجشنبه / ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۰
  • دسته‌بندی: کرمانشاه
  • کد خبر: 99121410683
  • خبرنگار : 50180

در آستانه روز بزرگداشت شهدا

مزار شهدای کرمانشاه گلباران شد

مزار شهدای کرمانشاه گلباران شد

ایسنا/کرمانشاه آیین عطرافشانی و گلباران مزار شهدای کرمانشاه برگزار شد.

حجت الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه، امروز(۱۴ اسفند) در حاشیه برگزاری این مراسم در گفت و گو با ایسنا، گفت: ویژه برنامه گلباران مزار شهدا در آستانه روز بزرگداشت شهدا در تمام شهرستان‌های استان برگزار شد.

 عسگری از شهدا به عنوان حماسه آفرینان انقلاب یاد کرد و افزود: انقلاب ثمره خون شهدا است و اگر امروز در اوج عزت  و اقتدار هستیم به برکت خون شهدا است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه با بیان اینکه برای ادامه راه انقلاب به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیاز داریم، گفت: برای ایستادگی در برابر دشمنان و توطئه های گاه و بی گاه آنها برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب، باید تفکر ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود.

عسگری در ادامه استان کرمانشاه را یک استان شهیدپرور دانست و افزود: این استان با تقدیم 9800 شهید، 22 هزار جانباز و 1800 آزاده یکی از استان های شهیدپرور کشور است که همواره در عرصه های پاسداری و دفاع از میهن پای کار بوده است.

برگزاری ویژه برنامه کاشت نهال به یاد شهدا، دیدار با خانواده های شهدا، برگزاری همایش تجلیل از خانواده های شهدا با رعایت شیوه نامه های بهداشتی از جمله برنامه‌های استان برای بزرگداشت روز شهدا(22 اسفند) است که عسگری از آنها یاد کرد.


انتهای پیام