• شنبه / ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۷:۳۵
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99121612131
  • خبرنگار : 50031

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس خبر داد:

اجرای طرح نظارت نوروزی تعزیرات در فارس

اجرای طرح نظارت نوروزی تعزیرات در فارس

ایسنا/فارس مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از اجرایی شدن طرح نظارت ویژه نوروزی از ۱۵ اسفند خبر داد و گفت: این طرح تا ۱۵ فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت.

غلامرضا سالاری با بیان اینکه طرح ویژه نظارتی تعزیرات حکومتی با هدف پیشگیری از وقوع تخلفات، حمایت از اقشار آسیب پذیر و نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: این طرح با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق‌های اصناف در سراسر فارس اجرایی شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از تعزیرات حکومتی استان فارس، سالاری خاطرنشان کرد: این طرح با تمرکز بر اقلام مورد نیاز شهروندان همچون پوشاک، کیف، کفش، میوه، شیرینی، گوشت، مرغ، ماهی و دیگر اقلام اجرایی شده است.

سالاری از حضور فعال ۲۲ شعبه تعزیرات حکومتی استان در این طرح خبر داد و اضافه کرد: گشت های مشترک نظارتی تعزیرات حکومتی با همکاری دیگر دستگاه‌های نظارتی در دو نوبت صبح و بعدازظهر، حتی در ایام تعطیل در بازار حضوری فعال دارند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با واحد صنفی متخلف برخورد تعزیراتی شده و متخلفین اعمال قانون می شوند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس با اشاره به فراز و نشیب های بازار خصوصا در عرضه کالاهای اساسی، نسبت به گرانفروشی و احتکار کالا هشدار داد.

سالاری گفت: نقش نظارتی شهروندان به عنوان مهمترین و کارآمدترین مولفه نظارتی، تاثیر بسزایی در پیشگیری از وقوع تخلف و سالم سازی فضای کسب و کار دارد که در این راستا شماره تلفن ۱۲۴ سازمان صمت و سامانه اینرتنتی www.t۱۳۵.ir برای ارتباط دوسویه مردم و دستگاه‌های نظارتی، شکایات و گزارشات مردمی را ثبت و پیگیری می‌کند.

انتهای پیام