خبری

 • تعطیلی برخی اصناف تهران در موج چهارم کرونا

  تعطیلی برخی اصناف تهران در موج چهارم کرونا

  باشروع موج چهارم کرونا و ورود تهران به وضعیت قرمز، ستاد ملی کرونا طی مصوبه‌ای مشاغل گروه‌ دو، سه و جهار را از شنبه ۲۱ فروردین به مدت ده روز تعطیل اعلام کرد.

 • مراسم سالروز فناوری هسته‌ای

  مراسم سالروز فناوری هسته‌ای

  منا هوبه‌فکر

  مراسم پانزدهمین سالروز ملی فناوری هسته‌ای، ۲۱ فروردین با حضور رئیس‌جمهوری و علی‌اکبر صالحی، رییس سازمان انرژی اتمی، صبح شنبه ۲۱ فروردین در محل مجموعه تاریخی سعدآباد برگزار شد.

 • زنجان در وضعیت قرمز کرونایی

  زنجان در وضعیت قرمز کرونایی

  احسان تقی‌بیگلو

  کاهش چشمگیر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هفته های منتهی به نوروز ۱۴۰۰ و افزایش مسافرت‌ها و دید و بازدیدها در تعطیلات نوروزی سبب افزایش قابل توجه تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در زنجان شد.به گونه‌ای که در مدت زمان بسیار اندکی وضعیت شهر زنجان به رنگ قرمز تغییر کرده و تمامی بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی مملو از بیماران کرونایی است.تمامی پاساژها و مراکز تجاری و همچنین بازار سنتی زنجان تا اطلاع ثانوی تعطیل شدند و از ورود هرگونه خودرو با پلاکی غیر از پلاک های مربوط به شهر زنجان جلوگیری می شود.

 • تبریز قرمز

ایران

 • به جامانده از روز طبیعت!
 • ایران زیباست؛ «جاده میانه» دزفول

  ایران زیباست؛ «جاده میانه» دزفول

  امین نظری

  «جاده میانه» که در شمال شهر دزفول و در جاده بین سردشت و شهیون قرار دارد یکی از مناطق زیبای شهرستان دزفول جهت طبیعت گردی است. در طول این جاده جاذبه‌هایی از جمله دریاچه میانه در پشت بند خاکی پالنگان شهرستان دزفول قرار دارد. این جاده در فاصله ۳۰ کیلومتری شهر دزفول و بعد از روستای بیشه بزان شهیون واقع شده است. گذر نهرهای فصلی از این جاده، تپه‌های زیبا و مناظری ویژه، از این جاده مجموعه‌ی طبیعت گردی مناسبی را در شمال شهرستان دزفول ساخته است. بهترین زمان سفر به این منطقه و بهره از مناظر آن از اواخر پاییز تا اواخر فروردین ماه است.