خبری

 • آتش‌سوزی بنگاه باربری در خیابان شوش

  آتش‌سوزی بنگاه باربری در خیابان شوش

  یک بنگاه باربری در خیابان شوش با بیش از ١٢ هزار متر وسعت با وجود انبارهای کوچک و بزرگ دچار حریق گسترده شد. شش ایستگاه آتش نشانی به همراه چندین دستگاه تانکر آب و خودرو های پشتیبانی در محل حاضر شدند. ساعاتی بعد با تلاش آتش نشانان حریق خاموش شد و تا این لحظه مصدومی نداشته است.

 • هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، پرسپولیس - فولاد خوزستان

  هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، پرسپولیس - فولاد خوزستان

  هادی زند

  از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان، دوشنبه ۲۹ دی ماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد و در پایان پرسپولیس با نتیجه دو بر یک حریف خود را شکست داد.

 • دیدار معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان با رئیس دفتر رئیس جمهور

  دیدار معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان با رئیس دفتر رئیس جمهور

  عرفان خوشخو

  شاهین مصطفی اف، معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان، دوشنبه ۲۹دی ماه با محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور در محل نهاد ریاست جمهوری دیدار و گفتگو کرد.

 • رونمایی از محصولات جدید دارویی در البرز

  رونمایی از محصولات جدید دارویی در البرز

  معصومه علی‌اکبر

  آیین رونمایی از محصولات جدید در حوزه مکمل‌ها، مواد اولیه دارویی و داروهای ایورمکتین و موکوسیل امروز سه‌شنبه ۳۰ دی ماه، در شهرک دارویی برکت در استان البرز برگزار شد. در این مراسم که همزمان با سه نقطه دیگر کشور برگزار می‌شد، از پنج دارو در گروه دارویی برکت رونمایی شد. یکی از این داروها ایورمکتین است که هم در پیشگیری و هم در درمان کرونا موثر بوده و حدود دو ماه است در آمریکا اجازه مصرف پیدا کرده است. در حاشیه این برنامه محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام از چند طرح عمرانی در دست ساخت بازدید کرد.

ایران