تاپ سه دیدنی‌ها

 • ویدئو / گل‌های روز دهم «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز دهم «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز دهم مرحله گروهی با برگزاری دو دیدار پیگیری شد. در این دیدارها ایتالیا با یک گل از سد ولز گذشت و به عنوان صدرنشین صعود کرد و سوئیس هم سه بر یک ترکیه را در هم کوبید تا بدین ترتیب، تیم‌های ایتالیا و ولز به دور بعد صعود کنند و سوئیس نیز امیدوارانه منتظر نتایج تیم‌های سوم گروه‌های دیگر بماند. در این ویدئو گل‌های این دیدارها را خواهید دید.

 • ویدئو / گل‌های روز نهم «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز نهم «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز نهم مرحله گروهی با سه دیدار دیگر پیگیری شد. در این دیدارها فرانسه برابر مجارستان و اسپانیا برابر لهستان متوقف شدند و آلمان با نتیجه ۴ بر ۲ پرتغال را در هم کوبید. در این ویدئو گل‌های این دیدارها را خواهید دید.

 • ویدئو / گل‌های روز هشتم «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز هشتم «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز هشتم مرحله گروهی با سه دیدار دیگر پیگیری شد. در این دیدارها ابتدا سوئد و اسلواکی در برابر یکدیگر قرار گرفتند که سوئد با نتیجه یک بر صفر پیروز میدان شد و در دیدار دوم، چک و کرواسی با نتیجه یک بر یک به تساوی یکسان رسیدند و در آخرین دیدار انگلیس و اسکاتلند بدون نتیجه زمین بازی را ترک کردند. در این ویدئو گل‌های این دیدارها را خواهید دید.

 • ویدئو / گل‌های روز هفتم «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز هفتم «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز هفتم مرحله گروهی با سه دیدار دیگر پیگیری شد. در این دیدارها ابتدا اوکراین و مقدونیه در برابر یکدیگر قرار گرفتند که اکراین با نتیجه دو بر یک پیروز میدان شد و در دیدار دوم، دانمارک مغلوب بلژیک شد. در آخرین دیدار هلندبا دو گل رقیب خود اتریش را شکست داد. در این ویدئو گل‌های این دیدارها را خواهید دید.

 • ویدئو / گل‌های روز ششم «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز ششم «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز ششم مرحله گروهی با سه دیدار دیگر پیگیری شد. در این دیدارها ابتدا فنلاند و روسیه در برابر یکدیگر قرار گرفتند که روسیه با یک گل پیروز شد و در دیدار دوم، ولز با دو گل ترکیه را از پیش رو برداشت و در آخرین دیدار ایتالیا با سه گل رقیب خود سوئیس را شکست داد. در این ویدئو گل‌های این دیدارها را خواهید دید.

 • ویدئو / گل‌های روز پنجم «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز پنجم «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز پنجم مرحله گروهی با دو دیدار دیگر پیگیری شد. در این دیدارها ابتدا پرتغال و مجارستان در برابر یکدیگر قرار گرفتند که پرتغال با سه گل پیروز شد و در دیدار دوم، فرانسه با یک گل آلمان را از پیش رو برداشت. در این ویدئو گل‌های این دیدارها را خواهید دید.

 • ویدئو / گل‌های روز چهارم «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز چهارم «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز چهارم مرحله گروهی پیگیری شد. در این دیدارها جمهوری چک با دو گل از سد اسکاتلند گذشت، اسلواکی دو بر یک لهستان را شکست داد و اسپانیا با نتیجه بدون گل برابر سوئد متوقف شد. در این ویدئو گل‌های این دیدارها را خواهید دید.

 • ویدئو / نقش نامزدها بر دیوار شهر

  گوشه‌ای از حال و هوای تهران در آستانه انتخابات ۱۴۰۰

  ویدئو / نقش نامزدها بر دیوار شهر

  سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، روز جمعه (۲۸ خرداد) برگزار خواهد شد؛ انتخاباتی که با انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و در برخی حوزه‌ها نیز با انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی یا میاندوره‌ای مجلس خبرگان به صورت همزمان برگزار می‌شود. در این ویدئو گوشه‌هایی از حال و هوای تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بر در و دیوار شهر تهران را مشاهده می‌کنید؛ حال و هوایی که به دلایل مختلف از جمله تداوم شیوع ویروس کرونا و حضور بیشتر نامزدها در فضای مجازی، با تبلیغات محیطی بسیار کمتری نسبت به دوره‌های گذشته، همراه است.

 • ویدئو / گل‌های روز سوم فوتبال «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز سوم فوتبال «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز سوم مرحله گروهی پیگیری شد. در این دیدارها انگلیس یک بر صفر کرواسی را شکست داد، اتریش سه بر یک مقدونیه شمالی را از پیش رو برداشت و هلند نیز با نتیجه سه بر دو از سد اوکراین گذشت. در این ویدئو گل‌های این سه دیدار را خواهید دید.

 • ویدئو / گل‌های روز دوم فوتبال «یورو ۲۰۲۰»

  ویدئو / گل‌های روز دوم فوتبال «یورو ۲۰۲۰»

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» که با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شده است، در روز دوم مرحله گروهی پیگیری شد و تیم‌های فنلاند و بلژیک برابر حریفان خود یعنی دانمارک و روسیه به برتری رسیدند و دیدار دو تیم سوئیس و ولز نیز با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در این ویدئو گل‌های این سه دیدار را خواهید دید.

 • ویدئو / یورو ۲۰۲۰؛ هیجان فوتبالی پس از یک سال تاخیر

  ویدئو / یورو ۲۰۲۰؛ هیجان فوتبالی پس از یک سال تاخیر

  شانزدهمین دوره جام ملت‌های فوتبال اروپا موسوم به «یورو ۲۰۲۰» پس از یک سال تعویق به دلیل شیوع کرونا، از دیروز آغاز شد. در بازی افتتاحیه تیم‌های ملی فوتبال ایتالیا و ترکیه به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه سه بر صفر به سود ایتالیا به پایان رسید. این تورنمنت با حضور ۲۴ تیم در قالب شش گروه برگزار می‌شود و آخرین دیدارهای مرحله گروهی ۲ تیر به وقت ایران برگزار می‌شود.

 • ویدئو / موسیقی فیلم؛ «بولیت»

  ویدئو / موسیقی فیلم؛ «بولیت»

  «بولیت» فیلمی اکشن، جنایی و مهیج محصول سینمای آمریکا به کارگردانی «پیتر یِیتس»، فیلمساز انگلیسی‌الاصل است. این فیلم اقتباسی از رمان «شاهد بی‌صدا» است و توانست در کنار نامزدی اسکار بهترین صداگذاری، اسکار بهترین تدوین را کسب کند. در کارنامه «ییتس» که سال ۲۰۱۱ در ۸۱ سالگی درگذشت، فیلم‌هایی مثل «تعطیلات تابستانی»، «گسستن» و «متصدی لباس» به چشم می‌خورد. موسیقی متن این فیلم، ساخته لالو شیفرین آهنگساز مشهور سینمای جهان است.

 • ویدئو / برداشت گل محمدی در اراضی ملایر

  ویدئو / برداشت گل محمدی در اراضی ملایر

  برداشت گل محمدی در اراضی شهرستان ملایر استان همدان از نیمه دوم اردیبهشت آغاز شده است. پیش‌بینی می‌شود امسال ۱۷۵ تن گل محمدی برداشت شود و با توجه به کاهش بارندگی‌ها، کاهش ۱۰ درصدی نسبت به سال گذشته را تجربه کند. با توجه به بحران آب و اصلاح الگوی کشت، طی سال‌های اخیر کشت انواع گیاهان کم‌آب‌بر از جمله زعفران‌، گل محمدی، انواع گیاهان دارویی‌، پسته و بادام مورد توجه قرار گرفته است. شهرستان ملایر از نظر سطح زیرکشت و تولید گل محمدی، رتبه نخست استان همدان را به خود اختصاص داده است.

 • ویدئو / موسیقی فیلم؛ «ارتباط فرانسوی»

  ویدئو / موسیقی فیلم؛ «ارتباط فرانسوی»

  «ارتباط فرانسوی» فیلمی جنایی و مهیج به کارگردانی «ویلیام فریدکین» است که با اقتباس از کتابی به همین نام اثر «رابین مور» ساخته شد. منتقدان، سینماگران و مخاطبان بارها این فیلم را تحسین کردند و توانست برای کارگردانی، فیلمنامه، بازیگر مرد و بهترین فیلم، برنده اسکار شود. ویلیام فریدکین آمریکایی دو سال بعد دیگر اثر تحسین‌شدۀ خود یعنی «جن‌گیر» را ساخت و برنده گلدن گلوب و نامزد اسکار بهترین کارگردانی شد. موسیقی «ارتباط فرانسوی» ساخته آهنگسازی کمترشناخته‌شده به نام «دون الیس» است؛ آهنگسازی که در سال ۱۹۷۸ در سن ۴۴ سالگی درگذشت.

 • ویدئو / تصاویر حماسیِ پنج هزار ساله ایران در موزه مشهور لندن

  ویدئو / تصاویر حماسیِ پنج هزار ساله ایران در موزه مشهور لندن

  «موزۀ ویکتوریا و آلبرت» به عنوان یکی از برترین موزه‌های جهان، نمایشگاهی با نام «ایران حماسی» برپا کرده است که می‌توان آن را نخستین نمایشگاه بزرگ ۹۰ سال اخیر بریتانیا در این سبک دانست. این نمایشگاه در ۱۰ بخش مختلف از جمله «امپراتوری ایران» با تمرکز بر سلسله هخامنشیان، «تغییر مذهب» که بر نقش اسلام در فرهنگ ایران تمرکز دارد و «تعالی ادبی» با تمرکز بر شعر فارسی در حال برگزاری است. «ایران حماسی» از هشتم خرداد به مدت سه ماه تا ۲۱ شهریور، «هنر و فرهنگ ایران» در طول پنج هزار سال را به مردم دنیا نمایش می‌دهد.

 • ویدئو / صعود به «یخچال»

  ویدئو / صعود به «یخچال»

  قله یخچال با ارتفاع ۳۵۸۰ متر یکی از کوه‌های معروف استان همدان و بلندترین قله رشته‌کوه الوند است. این قله از شمال به قله ۳۴۱۳ متری تاریک‌دره، از جنوب غربی به قله اردک مردک به ارتفاع ۳۴۸۶ متر، از شرق به قله ۲۹۸۵ متری تخت رستم و از جنوب به قلل شاه‌نشین بزرگ و کلاه قاضی محدود می‌شود. زمستان قله یخچال، سرد و طوفانی است و در زیر قله عبور از امتداد نقاب برفی مشهور آن به دلیل احتمال ریزش بهمن، خطرناک است. بهترین زمان صعود به قله یخچال معمولا اواخر اردیبهشت است.

 • ویدئو / موسیقی فیلم؛ «دنباله‌رو»

  ویدئو / موسیقی فیلم؛ «دنباله‌رو»

  «دنباله‌رو» فیلمی درام و سیاسی با مایه‌های جنایی به نویسندگی و کارگردانی «برناردو برتولوچی» فیلمساز فقید مشهور ایتالیایی است. «فاشیسم» محور اصلی داستان این فیلم است و در کنار فیلمنامه، فیلمبرداری آن توسط «ویتوریو استورارو» هم از نکات تحسین‌شده اثر است. موسیقی متن «دنباله‌رو» ساخته «ژرژ دِلِرو» است؛ آهنگساز مشهور فرانسوی که سال ۱۹۹۲ در سن ۶۷ سالگی درگذشت.

 • ویدئو / موسیقی فیلم؛ «منچستر کنار دریا»

  ویدئو / موسیقی فیلم؛ «منچستر کنار دریا»

  «منچستر کنار دریا» فیلمی درام به نویسندگی و کارگردانی «کنت لونرگان»، فیلمنامه‌نویس و کارگردان ۵۸ ساله آمریکایی است. این فیلم توسط منتقدان تحسین شد و جایزه اسکار بهترین فیلمنامه غیراقتباسی و بهترین بازیگر نقش اول مرد را از آن خود کرد. موسیقی این فیلم ساخته «لزلی باربر» آهنگساز کانادایی است که در کنار موسیقی فیلمو تئاتر، با چندین ارکستر نیز همکاری کرده است. او برای این فیلم، شش قطعه را نیز از میان آثار موسیقی کلاسیک انتخاب کرد؛ از جمله «آداجیو در سل مینور» اثر مشهور «توماسو آلبینونی».

 • ویدئو / گل‌های هفته بیست‌سوم لیگ برتر فوتبال ایران

  ویدئو / گل‌های هفته بیست‌سوم لیگ برتر فوتبال ایران

  هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری هشت دیدار طی روزهای ۲۴ و ۲۶ اردیبهشت به پایان رسید. در این ویدئو گل‌های بیست‌سومین هفته لیگ بیستم (جام خلیج فارس) را مشاهده می‌کنید.

 • ویدئو / ویدئومپینگ برای همدردی با مردم فلسطین

  ویدئو / ویدئومپینگ برای همدردی با مردم فلسطین

  برنامه نورپردازی سه‌بعدی (ویدئومپینگ) بر برج آزادی تهران، شامگاه یکشنبه (٢۶ اردیبهشت) برگزار شد. این ویدئومپینگ برای همدردی با مردم فلسطین و بویژه ساکنان نوار غزه و محکومیت حملات اخیر ارتش رژیم صهیونیستی به این منطقه انجام شده است.